1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanı sınav

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve calagan tarafından 2 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. calagan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar ücreti yatırmadım daha ben , yarın yatırılabiliryormu ücret bununla ilgili bilgisi olan varmı?
  2. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    18 Mayıs 2013 tarihli iş yeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı başvuruları 22.04.2013-03.05.2013 tarihleri arasındadır. MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Başkent Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi veya Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubesinden herhangi birisine “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 35 TL olan sınav ücretini yatıran adaylar aşağıdaki linke tıklayarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. http://basvurular.meb.gov.tr/bsv2/calisma_isguv_uzm/
  3. calagan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Tmm3mayis yaziyor ama yarim saat once tahsilat saati bittigi icin parayi iade etti,umarim yarin yatirabilirim:(
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 3 Mayıs 2013 ---
    Saat 5tenbaonra bu ucreti bankamatikten yatiran varmi?
  4. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sabah erkenden yatır yatıramassan banka içinden vakıflardan veya halk bankasından yatırabilirsin diye biliyorum.
  5. Çağlar Polat İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    112767
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bi ziraat bankası bankamatiği varsa yakınlarında git şimdi yatır. Sorun olursa sabah tekrar bakarsın.