1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Iş güvenliği uzmanı seçerken nelere dikkat etmeli?

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 23 Eylül 2015 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firmalar İş Güvenliği Uzmanı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?
  22 Eylül 2015 Salı 18:24
  DETAM İş Geliştirme Direktörü Turan Tan, iş güvenliği uzmanı seçecek olan firmaları, nelere dikkat etmeleri konusunda tavsiyelerde bulundu.
  [​IMG]

  DETAM İş Geliştirme Direktörü Turan Tan, iş güvenliği uzmanı seçecek olan firmaları, nelere dikkat etmeleri konusunda tavsiyelerde bulundu.

  İş güvenliği uzmanına ihtiyacı olan firmaların nasıl bir yol izlemesi gerektiğini anlatan Tan şunları söyledi: "OSGB firmalarının öncelikle yapması gereken şudur; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının web sayfasından akredite olan firmaların seçilmesi gerekiyor ancak dikkat edilmesi gereken bir konu var. Ne yazık ki OSGB standartları açılışında mevzuatta belirtilen kriterler çok yeterli değil. Bu kapsamda firmalar seçim yaparken firmanın sektördeki tecrübesine ve uzman kadrosuna dikkat etmeli."

  Ekli Dosyalar:

  • haber.jpg
   haber.jpg
   Dosya Boyutu:
   78,9 KB
   Görüntüleme:
   15.166