1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanı staj alanı

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar, Özellikle üniversite Öğrencileri ,İSG Teknik Bölüm İSG adayları yada İş Güvenliği Eğitimi aldıkları akademilere Staj zorunluluğu olanlar Buradan Staj konusunda herşeyi paylaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz,emin olun cevap alacaksınız....
  2. Ozan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erkan bey ben daha yeni iş güvenliği uzmanı adayı olarak eğitime başladım ekim sınavına gireceğim vede İstanbul ve Gebze civarlarında 20 mayısa kadar bir 40 saatlik (1 haftalık) staj yeri arıyorum staj 25 mayıstan sonra başlıyacak bu konuda bana yardımcı olabilecek iş güvenliği uzmanı abilerimiz ve arkadaşlarımız varsa çok sevinirim. Şimdiden çok saolun.
  3. bayramali İSGforum Üyesi

sana ulaşmak için mail ve tel nolarını yazarsan iyi olur...
  4. Ozan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kusura bakmayın mailim ozanaks@gmail.com tel:0546 219 00 52 ilginiz için çok saolun.
  5. mehmet akif İSGforum Üyesi

merhaba isg 2.sınıf öğrencisiyim,2.stajımı yapmam gerekiyor,Ankara'da staj yapabileceğim bir yer arıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim
  6. efecan İSGforum Üyesi

sana ulaşmak için mail ve tel nolarını yazarsan iyi olur...:)
  7. mehmet akif İSGforum Üyesi

8. burakhanbulut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    STAJ ÜCRETSİZ VE SİGORTAYI OKUL YAPMAKTADIR.
    Yıldız Teknik Üniversitesi İSG 1.Sınıf öğrencisiyim. Kendime staj yeri arıyorum. (İSTANBUL-AVRUPA)
    Staj yapacağım yerde beni iş sahasında da çalıştırcak yer olursa iyi olur işi iyi bir şekilde öğrenmiş olurum.

Yardımcı olursanız sevinirim..
    email = bulut_burakhan@hotmail.com
    telefon = 05349792396
  9. kenan ivedi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İSG C sınıfı kursuna gidiyorum 10/Ağustos/2012 gününe kadar kursa staj yerimi bildirmeliymişim. Stajla ilgili yardım ederseniz çok makbule geçer.
    İstanbul Anadolu yakası olması tercihimdir.

Şimdiden çok teşekkürler.

e-mail : kenanivedi@gmail.com
    Telefon:05354187433
  10. ersin İSGforum Üyesi

Merhaba arkadaşlar. İş güvenliği uzmanı adayıyım. Kursum devam ediyor. 31 ağustosta kurs eğitimim bitecek ve 40 saatlik staj yapmam gerekecek. Bunun için gebze ve dilovası civarında staj yapabilceğim bir firma ayarlamam lazım. Bu konuyla ilgili yardımcı olabilecek arkadaşlar varmıdır. İlginize şimdiden teşekkür ederim. Tel:05354895885
  11. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Kenan bey ve Ersin bey aşağıda iletişim bilgileri ile size staj konusunda yardımcı olacak uzmanımıza ulaşabilirseniz size yardımcı olacaktır..

Teşekkürler Selim Bey yardımlarınız için....

Erkan Bey,
    Bu arkadaşları bana yönlendirebilirsiniz.

Selim Akyıldız
    Maden Müh.
    A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
    Tel: 0535 317 58 10
  12. ersin İSGforum Üyesi

İlginize çok teşekkür ederim Erkan bey. İyi çalışmalar.
  13. kenan ivedi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkürler Erkan bey.
  14. cengiz hakan İSGforum Üyesi

istanbul anadolu yakasında staj yapmak istiyorum 40 saat. 21 ekim sınavı öncesi son eğitim kurunda olduğum için 27-31ağustos tarihlerinde arasında bu stajı mecbur yapmak zorundayım yoksa sınava giriş hakkımı kazanamayacağım yardımcı olabilecekler varsa bana aşağıdaki iietişim bilgilerimden ulaşırlarsa çok mutlu olurum..
    ilginiz için teşekkürler..

Cengiz Hakan
    C sınıfı iş güvenlik uzmanı adayı
    05554595753
    kou.cengiz@gmail.com
  15. cengiz hakan İSGforum Üyesi

acaba bende selim beyle iletişime geçebilir miyim erkan bey? cengiz hakan 05554595753 kou.cengiz@gmail.com
  16. isgforum İSGforum Üyesi

TABİKİ..SELİM BEYLE GÖRÜŞMEKTE FAYDA VAR.. A SINIFININ OLDUĞU YERDE STAJ YAPMAK LAZIM ASOLAN..
  17. okansari85 İSGforum Üyesi

mERHABALAR isg c sınıfı eğitim almaktayım ve staj yeri bulmakta güçlük çekiyorum. 10 gün kadar bi vaktim kaldı yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise sevinirim. Teşekkürler şimdiden
  18. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ile
    iletişim adresin ve mail cep no hani sana nasıl ulaşacaklar...
  19. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    istanbul avrupa yakasında staj yapmak istiyorum 40 saat. 21 ekim sınavı öncesi son eğitim kurunda olduğum için 20 -31 ağustos tarihlerinde arasında bu stajı mecbur yapmak zorundayım yoksa sınava giriş hakkımı kazanamayacağım yardımcı olabilecekler varsa bana aşağıdaki iietişim bilgilerimden ulaşırlarsa çok mutlu olurum..
    ilginiz için teşekkürler..

Okan SARI
    0532 060 35 77
    sari.okan@gmail.com
  20. okansari85 İSGforum Üyesi

Teşekkürler Erkan Bey