1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanı staj alanı

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Merve D. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Selamlar. C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı kursum 24 eylül tarihinde bitiyor,o tarihten itibaren İzmir'de staj yapacak yer aramaktayım. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Merve Demir
    C sınıfı uzman adayı-Gıda Mühendisi
    mervedemir13@gmail.com
  2. ipek Yosunlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar. Ben İpek Yosunlu İzmirde oturuyorum C sınıfı uzmanlığı için İSG kursu gidiyoum. 24 Eylül-4 Ekim tarihleri arasında 5 günlük staj yapmam gerekiyor. Yardımcı olabilecek var mı? Şimdiden teşekkür ediyorum.
  3. cevdet cem yıldırır İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba. Ben Cevdet Cem YILDIRIR İzmir'de oturuyorum. C sınıfı ISG kursuna gidiyorum. 7 Ekim 11 Ekim tarihlerinde staj yapmam gerekiyor. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
    cevdetcemyildirir@gmail.com
  4. Ahmet Cemal ORHAN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba. Ben Ahmet Cemal ORHAN. İstanbul Avrupa yakasında İş Güvenliği Uzmanı olan bir şirkette 23 Eylül - 5 Ekim tarihleri arasındaki iki haftanın birinde İş Güvenliği stajı yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. İletişim:
    Mail: ahmetorhan61@gmail.com
    Tel: 0555 411 17 95
  5. fgk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba ben Fazilet KÖSE .İstanbul Avrupa yakasında İş Güvenliği stajı yapmak istiyorum.23 eylül-4 Ekim arasında staj yapmam gerekiyor .Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
    fgulerkose@gmail.com
  6. gulkubra İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba acaba staj yapılan yerde stajerin sigortalanması gerekiyor mu?
  7. Muhammed Ali Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhabalar...iş güvenlik uzmanı adayıyım...istanbulda staj yapabilecek yer arıyorum...yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkürler...
    tsalirize@hotmail.com
  8. seyma guler İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    meraba arkadaşlar iş güvenlik uzmanı adayları arsındayım ama henüz staj için yer bulamadım yardımcı olursanız cok mutlu olacam :) acil yardım bekliyorum
    seymaguler2009@hotmail.com
  9. Gözde ÖZCAN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Eskişehir'de staj yapmak istiyorum. C sınıfı İSG uzmanlığı eğitimi almaktayım. Kasım ayında sınava gireceğim. Uygun bir staj yeri bulma konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler..

Gözde ÖZCAN
    Biyolog
    Mail: sirius_gozde@hotmail.com
  10. C sınıfı İsg kursum bitti. Staj yeri konusunda yardımcı olursanız sevinirim.. resul_duzen555@hotmail.com 05055889049
    İSTanbul
  11. seyma guler İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bu sayfaya neden cevap vermiyosunuz calışan uzmanlarım :)
  12. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    çünkü genel olarak işverenler staj işine sıcak bakmıyor :)
  13. Ercan Gamze İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba. isg c sınıfı adayıyım. Ankarada stajım için öneride bulunabilirmisiniz. ercan- gamze@windowslive.com
  14. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    staj yapacak bir işyeri bulmak da iş bulmak kadar zordur
    zira 5 günlük bir staj için bile illaki dayı selamı gerekiyor
    her firma yada işveren için değil tabi aralarında bu düşüncemi doğrulayanları da var
  15. seyma guler İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    iyide neden sıcak bakmıyo ki sonucta kimse iş istemiyo bi uzmanın yanında haftalarca staj da yapmayacaz altı üstü 5 gün ki ben zati başka bi yerde sigortalı calışıyorum ona ragmen staj için bi yer bulamadım isyannnnnnnnnnn :)
  16. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    İşverene külfet, sizi sigortalı göstermesi lazım.. gösterse bir dert göstermese iki dert. Firmanın bilgilerini öğrenmiş oluyorsunuz. Ee rekabet dünyası yarın kimle çalışacağınız belli olmaz. Patrona parasal bir getiriniz de yok. Niye sizle uğraşsın vs vs.

Patronun yerine sesli düşündüm :)
  17. seyma guler İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sigortalı göstermesıne gerek yok beni ben zati öğretmenlik yapıyorum firmanın bilgilerini ögrenmek için gidecek zamanımda yok :) aslında ilk önce beni kabul etmeleri gerekiyo patron kaybediyo :D
  18. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    sigortaya gerek yok demek çözüm değil
    firma kapısından girdiğiniz anda başınıza gelebilecek olumsuz bir durumdan kim sorumlu olacak
    öğretmenlik yaptığınız kurumun sigortasının size ve işverene bir yararı olmaz
    ama işverenin yapacağı sigorta onun kendi yasal prosedürüdür tabi maliyet gerektirir
  19. seyma guler İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ama böyle bi staj koydularsa eger firmalarında yardımcı olması gerek miyo mu.... her taraf tanıdık istiyo 5 günlük kısa bi süre olsa da ....
  20. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    eğitim aldığınız kurumdan yardım isteyebilirsiniz çoğunlukla bu şekilde staj yeri ayarlanıyor tek sıkıntı yer ve zaman size uymayabilir