1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanı staj alanı

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Gökay GÖK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar,
    İsg C sınıfı uzmanlığı örgün eğitimim 25 Şubat 2014 tarihinde sona erecek. İstanbul Anadolu Yakası Ataşehirde ikamet etmekteyim.
    40 saatlik staj konusunda yardımlarınızı rica ediyorum.
    Teşekkürler.

Gökay GÖK
    ltf.gokaygok@gmail.com
    0537 062 25 00
  2. Tekin Özköşkoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba, Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy MYO'da İş Sağlığı ve Güvenliği bölümü öğrencisiyim. 23 Haziran-10 Ağustos tarihleri arasında zorunlu staj yapmam gerekmekte. İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim. Eğitime, gelişime önem verenlerden yardımlarını rica ediyorum.. Teşekkürler.. İyi Forumlar..

Tekin Özköşkoğlu
    0531 814 24 81
    xtekin34@gmail.com
  3. yılmaz akmızrak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabar ben yılmaz akmızrak. istanbul da beylıkduzu cıvarında oturuyorum. isg myo 1.sınıf bıttı ve tek veremedıgım ders 14 gunluk staj kaldı. sigortayı okul ve ucretsız olarak 14 gunluk stajım var. en azından 14 gunluk ımza gerekıyor calısmasam da. ve agustosta baslamak uzerede 30 gunluk bır stajım bulunmakta 30 gun boyunca (cumartesı pazar harıc) devamlı olarak gıdecegım bır staj yerı de arıyorum. yani 14 gunluk bır ımzaya ve 30 gunluk devamlı olarak gıdecegım bır ısyerıne acılen ıhtıyacım var.
    mail : yilmaz.akmizrak@gmail.com
    tel: 05423046754
  4. Sami Aşkın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    98293
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    OKUL OKUYANA SÖZÜM YOKTA HERHANGİ BIR KURSA GIDEN IÇIN STAJ YERİ SORUN OLMAMALI. NEDE OLSA KURSA BIR SÜRÜ PARA YATIRIYORUZ ONLAR YERİ AYARLASINLAR DEGILMI?
  5. alperyangun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar;
    Erciyes üniversitesi İş sağlığı ve güvenliği programından 2014 haziran ayı içerisinde mezun oldum. 14 temmuzda staja başlamam gerekmektedir. ( Belgelerimi 30 Haziran-4 temmuz arası imzalatıp öğrenci işlerine göndermem gerekiyor. )
    2. stajım olacak 12 iş günü staj görmem gerekmektedir. Risk analizi ve staj defteri hazırlayıp dolduracağım. İstanbul Anadolu Yakasında oturuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
    İletişim;
    GSM: (534) 228 67 44
    MAİL: alperyangun@gmail.com
  6. alperyangun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba;
    Erciyes Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği programından haziran ayı içerisinde mezun oldum. 2 stajımı görmek üzere 12 iş günü staj yapabileceğim İstanbul Anadolu Yakası'nda bir firma ve uzmana ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz ? Teşekkürler.

NOT : Okul iş kazası ve meslek hastalıklarına karşı sigortamızı yapacaktır.
    İşletme için staj defterini tamamlamam gerekmekte ve risk analizi hazırlamam lazım.

İletişim;
    Gsm: o534 228 67 44
    Mail: alperyangun@gmail.com
  7. Serdar Can İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    113469
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    40 saatlik zorunlu stajımı bursa/istanbul'da yapmak istiyorum.Eğitim 12 eylüde bitecek.
    Erhan bey yardımcı olur musunuz
  8. Serdar Can İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    113469
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    cevap yok mu:(
  9. Gökhan Deniz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar,
    İsg C sınıfı uzmanlığı kursum sona erecek. İstanbul - Kartal da. ikamet etmekteyim.
    40 saatlik staj konusunda yardımlarınızı rica ediyorum.
    Teşekkürler.
    0536 437 28 61
    gokhandeniz1461@gmail.com
  10. cemil sakacıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar c sınıfı uzman adayayım.22-30 şubat arasında İstanbul'da staj yapabileceğim yer arıyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    mail: cemilsakacioglu@hotmail.com tel:05544342882
  11. Orhan Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48088
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İSG Meslek yüksek okulunda okuyan arkadaşlardan 1 yada 2 kişiye 2015 yılı yaz stajı (1 aylık) Tuzla'da ki fabrikamızda ( 100 kişi - Tehlikeli sınıf) staj yapmak üzere yardımcı olabilirim.İlgilenen arkadaşlar için mailim : orhanyilmaz43@msn.com
  12. sevgiozan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    iyi akşamlar ben Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşçi Sağlığı Ve İş Güvenliği programı öğrencisiyim ve Gebze de staj yapabilecegim yerler konusunda bilgi almak istiyorum simdiden tesekkür ederim :)
  13. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    merhaba,
    İzmirde staj yapmak isteyen MYO öğrencilerine yardımcı olabilirim
  14. İrem Özay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İyi akşamlar,
    Abant İzzet Baysal Üniversitesi İSG bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Staj zorunluluğum bulunmakta.
    Bolu ve Bolu'ya yakın yerlerde staj yapabiliceğim işletme arıyorum. Kendimi geliştirmem için tehlikeli katagorisinde bulunması benim açımdan daha iyi olur.
    Şimdiden teşekkür ederim.

İletişim;
    irreemozay@gmail.com
  15. Emre38123 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Hayırlı günler dilerim. Erciyes üniversitesi iş sağlığı ve güvenliği 2. sınıf öğrencisiyim zorunlu ''30 iş günü'' stajım bulunmakta ve kayseri de stajer olarak çalışacağım yer konusunda yardımcı olabilecek varsa ulaşır mısınız.
    NOT : Okul iş kazası ve meslek hastalıklarına karşı sigortamızı yapacaktır.
    Gsm:5070298811
    Eposta:emreerkocan1@gmail.com
  16. alcnarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar,
    İstanbul/ Avrupa Yakasın dayım. Nişantaşı Üniversitesi, İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü 2. Sınıf Öğrencisiyim ve okul 20 Haziran 2015 Tarrihinde bitiyor. Yaz Stajını yapabileceğim ve yaz stajına kadar geçecek sürede de "Haftada 3 Gün" de çalışabileceğim bir işletme arıyorum.

İletişim için;

Gsm : 0541 355 30 04
    E-mail :alcnarslan91@gmail.com veya alican.arslan@windowslive.com

Adreslerinden ulaşabilirsiniz.
    Saygılar.
  17. Merhabalar,
    Marmara Üniversitesi İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz stajım için tercihen İstanbul Anadolu yakasında bir işletme aramaktayım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.
    İletişim: meryemelekk57@hotmail.com
  18. Ahmet Karagöz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  19. Unzile OKUR İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19477
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba ;
    Gebze organizede staj için yardımcı olabilirim.düşünen arkadaşlar var ise.
  20. İREM0302 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    133999
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Garanti OSGB
    Merhaba arkadaşlar okulum bitti fakat 12 iş günü staj yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim (Kayseri)
    iremm_0302@hotmail.com 05353259316