1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanı staj alanı

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Mustafa bozye İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sektör isg
    İstanbul Avrupa yakası-Alibeyköy şantiyede staj yapmak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilirler.
    531 270 47 60
  2. Coşkun CİHAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    113014
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alfer Mühendislik
    Ankarada 1.Organize Sanayi bölgesinde, metal sektöründe , staj yapmak isteyen arkadaşlar (özellikle bay) msj ile iletişime geçebilirler.
  3. Hülya Dağdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba ben İş Güvenliği Uzmanı sertifikası almak için kursa gidiyorum. Mayıs ayındaki sınava gireceğim. Ama 40 saatlik zorunlu staj yapmamız gerekiyor. Ben daha çok işi en iyi şekilde öğrenebileceğim daha detaylı görebileceğim bir yerde çalışmak istiyorum. Bu kadar kısa sürede kapsamlı görebileceğim en uygun yerin inşaat şantiyeleri olabileceğini düşünüyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  4. Hülya Dağdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İstanbul Avrupa yakasında staj yapabilirim
  5. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    merhaba,
    hevesinizi kırmak istemiyorum ama malesef 40 saat bu beklenti için çok az. biraz hayal kırıklığına uğrayacaksınız.uzmanın size vakit ayırması da zor oluyor genelde,
    maalesef eğitim planımız iyi değil :(
  6. KADER CENGİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba

Bir İSG sertifika programına kayıtlı uzman adayıyım ve bayram sonrası için 40 saatimi dolduracak İSG stajımı yapmam gerekiyor .İstanbul /Avrupa yakasında oturuyorum .Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    İletişim bilgilerim :
    0537 499 72 81
    kadercengiz91@gmail.com
  7. KADER CENGİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İş yeri Hekimi ve İSG uzmanı olması zorunluluğu var .8-9-10 eylül ve 16-17 eylül olmak üzere .