1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanı staj alanı

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    şu kazaların hızına yetişin artık..A sınıfları ayda 1 yetişemiyorlar...inşallah siz yetişip güzel şeyler yaparsınız...:))
  2. okansari85 İSGforum Üyesi

Bu işi severek yapacağıma inanıyorum. Dediğiniz gibi kayıtlardaki kaza sayısı ile gerçekteki çok farklı. :D Önüne geçmek lazım..
  3. onat4152 İSGforum Üyesi

Merhabalar gebzede (C) iş sağlığı ve güvenliği uzmanlığı kursuna gidiyorum.26-30 agustosa kadar staj yerimi kursa bildirmem gerekiyor.Gebzede staj yeri için yardımcı olursanız sevinirim şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler... mail: onat_cam@hotmail.com tel:05064709160
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar, Özellikle üniversite Öğrencileri ,İSG Teknik Bölüm İSG adayları yada İş Güvenliği Eğitimi aldıkları akademilere Staj zorunluluğu olanlar Buradan Staj konusunda herşeyi paylaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz,emin olun cevap alacaksınız....
  5. sevocan İSGforum Üyesi

merhaba ben fizik mezunuyum ve İSG eğitimi alıyorum eskişehir de staj yapamk istiyorum arastırdım ama bulamadım. yardımcı olur musnuz ?
  6. efecan İSGforum Üyesi

en azından mail adresinizi yazarsanız size ulaşmak kolay olur...
  7. sevocan İSGforum Üyesi

8. isg_20 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93670
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhaba İnşaat Müh. mezunuyum. Denizli'de İSG eğitimine başladım. Kurs Ekimin son haftası bitecek. Kurs bitikten sonra 40 saatlik (1 hafta) staj yapmalıyım. Denizli'de Staj yeri konusunda bana yardımcı olabilir misiniz? Teşekküler..

Özgü Özlen
    Mail: ozguozlen@hotmail.com
  9. emreorhan İSGforum Üyesi

Merhaba Özgü Bey sanırım staj konusuyla ilgili size yardımcı olabilirim bir OSGB de eğer düşünürseniz mail adresim emre_orhan_15@hotmail.com bana mail atabilirsiniz sizin için birşeyler yapabilirim.
  10. Champollion İSGforum Üyesi

Merhabalar İnşaat Mühendisliği bölümünden yeni mezun oldum ve Ankarada C sınıfı ISG eğitimine başladım eğitim aldığım yere yakın zamanda staj yapacağım yeri bildirmem gerekiyor.Yardımcı olabilecek birisi olursa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler
    Mail : Halilibrahimturkmen@msn.com
    Cep Telefonu:0 535 677 08 54
  11. Emrah Gebeş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar merhaba ben Emrah Gebeş iş güvenliği uzmanlığı c sınıfı sertifika eğitimi almaktayım. Kurs yerinden staj yapma zorunluluğu var denildi ve bu staj yerini bizden bulmamız istendi. Gebze'de oturuyorum. Gerçekten çok sıkıntı yarattı bu durum bende yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Staj yapacağım yeri 21 aralığa kadar kurs yerine bildirmek zorundayım. Staj süresi 5 gün olması yeterli yardımlarınızı bekliyorum . Şimdiden çok teşekkür ederim.
  12. hibrahim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İSG C sınıfı kursuna gidiyorum 25.12.2012 gününe kadar kursa staj yerimi bildirmeliymişim. Stajla ilgili yardım ederseniz çok makbule geçer.
    İstanbul Avrupa yakası olması tercihimdir. Ama zorda olursa Anadolu yakasıda olabilir

Şimdiden çok teşekkürler.

hhibrahimuzun@gmail.com

0536 722 65 60
  13. Mineakcn İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  14. Seyda A. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba
    C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi alıyorum 12 ocak 2013 tarihine kadar staj yeri için bildirim yapmam gerekiyor. Kimyagerim ve Ümraniye'de ikamet ediyorum bu konuda yardım edebilirseniz memnun olurum.
    Teşekkürler
  15. mugayir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar. İSG C sınıfı kursuna devam etmekteyim. 08.02.2013 tarihinden sonra eğitimim bitiyor ve 3 gün içinde kursa staj yeri bilgilerini bildirmek zorundayım. Ben araştırıyorum fakat İstanbul Avrupa Yakası'nda staj eğitimi için bir yer bulamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim...
    alperenergul@hotmail.com
  16. emrahunal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İstanbulda İSG C sınıfı eğitim alıyorum ve staj için yardımlarınızı bekliyorum....
    Emrah Ünal
    05469705745
    Çevre Mühendisi
  17. seda ayan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba ben karabük üniversitesi isg bölümü birici sınıf öğrencisiyim ve bir ay staj yapmamız lazım önerebileceğiniz şirketler var mı?
  18. Emine Hatun ÖNER İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İSG C sınıfı kursuna devam ediyorum. kursa staj yeri bilgilerini bildirmem gerekiyor. İstanbul Avrupa Yakası'nda staj eğitimi için bir yer arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim...aynı zamanda endüstri mühendisiyim. staj sonrası çalışmalarıma mühendis yada ısg uzmanı olarak çalışmaya devam edebilirim...teşekkürler...
  19. sametutku İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba,

İstanbul'da İSG C sınıfı sertifikası için eğitim almaktayım. Aynı zamanda çalışıyorum da. Söz konusu staj için yardımda bulunursanız çok sevinirim.İlgi ve alakanız için şimdiden teşekkürler....

Saygılarımla
    Samet Utku EVİRGEN
    Gemi İnş. ve Gemi Mak. Muh.
    sametutku@gmail.com
  20. Erhanylmzoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    iyi günler Erkan bey ankara'da yaşıyorum acaba iyi bir inşaat firmasında staj imkanım olabilir mi yardımcı olur musunuz bana. kırıkkale üniversitesi isg 1. sınıf öğrencisiyim...
    0553-402-28-06
    erhanylmzoglu@hotmail.com
    şimdiden teşekkür ederim...