1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanı staj alanı

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. merhaba erhan bey , ankara'da ikamet ediyorum ve mart ayının ilk haftasında staja başlamam lazım.eminim benim içinde bir tavsiyeniz vardır.
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    OSGB lere git sana yardımcı olurlar..Erkanın selamı var deyin..:)
  3. tbcakmak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhabalar, bende isg eğitimi almaktayım kimya bölümü mezunuyum ancak staj için Bursa'da henüz yer bulabilmiş değilim,eğer yardımınız dokunursa cok teşekkür ederim şimdiden herkese iyi şansla.
    tbcakmak@gmail.com
  4. haliluzun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    iş guvenliği kursuna devam etmekteyım.11-02-2013 15-02-2013 tarıhlerı arasında staj yapmam gerekıyor.ıstanbul avrupa yakasında kalıyorum.yardımcı olmanızı beklıyorum.iyi çalışmalar.
  5. Kemal Erdal Çelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Asi Körfez yapı Denetim Hizmetleri Ltd. Şti.
    Bu tarihler arasında staj yapma zorunluluğu mu var? Çünkü ben de aynı durumdayım. Yanıtlarsanız çok memnun olacağım. Teşekkürler.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 6 Şubat 2013 ---
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 6 Şubat 2013 ---
    Bu tarihler arasında staj yapma zorunluluğu mu var? Çünkü ben de aynı durumdayım. Yanıtlarsanız çok memnun olacağım. Teşekkürler.
  6. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    Stajyer arkadaşlara yardımcı olalım lütfen.hepimiz aynı yoldan geçtik.Ben çalıştığım firmalardan birine stajyer kabul ettim seve seve.100 defa teşekkür etti .Teşekküre gerek yok dediğimde geldiği 10. iş yeri olduğunu ,hiçbir uzmanın kabul etmediğini söyleyince diğer arkadaşlarım adına utandım doğrusu .
  7. tbcakmak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

eğitiminizin tamamlanması için beş günlük staj yapmanız gerekmektedir yoksa eğitim tamamlanmıyor.
  8. Kemal Erdal Çelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Asi Körfez yapı Denetim Hizmetleri Ltd. Şti.
    Sorum yanlış anlaşıldı. Yinelersem eğer........
    1) Staj yapılacak işyeri en geç ne zaman eğitim kurumuna bildirilecek ve
    2) Stajın bitiş tarihi ile formunun son gönderiliş tarihi bu dönem için nedir?
    3) Staj içeriğinde risk değerlendirme raporu düzenleme zorunluluğu var mı?
    Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler
  9. hibrahim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok şükür benim stajımı kurs yeri halletti bence bulamayan arkadaşlarda kurs yerlerini biraz sıkıştırsınlar
  10. Çağrı AYDINOĞLU İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Sayın forum üyeleri merhaba,

Gazi Üniversitesi TEF Elektronik Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim, BEL-TEK aracılığı ile 3 aylık bir süreçte aldığım MEB onaylı kurs ve sertifika sonucu İSG uzmanı olamaya karar verdim. Diplomamı da aldığımda başvurup sınava gireceğim uzmanlık için şimdiden tecrübe kazanmak istiyorum. Bu konuda işi pratikte de pekiştirmek ve tecrübe kazanmak için part-time çalışabileceğim bir iş arayışındayım.

Yardımcı olabilecek Sn. üyelerin benimle iletişime geçmesini bekliyorum.

Kazasız günler dilerim...

Çağrı AYDINOĞLU
    cagriaydinoglu@gmail.com
    0506 629 80 02
  11. Aycan Erim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar Erkan Bey,
    Ben C sınıfı isg eğitimi almaktayım. Mayıs ayında sınava giricem ve nisan ayı içerisinde 5 günlük stajımı yapmam gerekiyor.İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmekteyim. Uygun bir staj yeri bulma konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.
    mail: freedom-89@hotmail.com
    cep: 0545 653 61 96
  12. mezago İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    mrb..c sınıfı uzmanlık kursum bu hafta bıtıyor en kısa zamanda staj ayarlamam gerekıyor yardımcı olabılırsenız sevınırım..
    mehtap_altay_@hotmail.com
  13. physicist İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba;
    C sınıfı Uzmnlık eğitimim 5 Mart ta bitiyor. İstanbul Avrupa yakası ya da Bursa da staj yeri konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    nimet_sari@hotmail.com
  14. CanerG İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba, c sınıfı iş güvenli uzmanlık kursum 16 mart tarihinde bitiyor. 17-21 mart tarihlerinde izmirde staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirm.
    canergulen@yahoo.com
  15. isgfizik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba
    isg kursuna devam etmekteyim ve 5 günlük zorunlu staj için yer arıyorum.Ankara'da 28 şubat -5 mart.2013 tarihleri arasında staj yapabilceğim bir şirket önerilirse sevirinim. Teşekkürler.
    Nurdan Karataş
    fizik mühendisi
    C sınıfı iş güvenlik uzmanı adayı
    nadrun_@hotmail.com
  16. burak7944 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    MERHABA;
    Isparta staj yapabileceğimiz biryer var mı acaba.Yardımcı olursanız sevınırım kursum 15 martta bıtecek.18-22 mart arası staj yapmam gerekıyor.Teşekkürler.

burak_7944@hotmail.com
  17. jeonurdan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba. İstanbulda gitmekte olduğum C sınıfı İSG kursunu cuma günü bitireceğim. 3 mart 2013 te staja başlamam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
    nurdan_atas45@outlook.com
    Nurdan Ataş
    Jeoloji Yüksek Mühendisi
  18. Cihan Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32596
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sünpor Isı Yalıtım
    Merhaba ;

İstanbul Anadolu yakasında devam etmekte oldugum kurs için 5 iş günü staj yapmam gerekiyor. Uzman ve tecrübeli arkadaşlarımızın yardımlarını bekliyorum.

chanylmaz@gmail.com
  19. gokcensa İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhabalar.
    ben izmir de ege gökmende c sınıfı iş güvenliği kursuna katılıyorum.
    yüz yüze eğitimimiz 10 mart pazar günü bitiyor.11 marta da 5 günlük stajımızın başlaması gerekiyor.
    ancak yaklaşık 20 gündür uğraşıyorum ve staj yeri bulamadım.
    çok acil yardıma ihtiyacım var.Lütfen bana yardım edin

gökçen salman akdeniz
    kimyager
    c sınıfı iş güvenliği uzmanı adayı
    e-mail: salmangokcen@gmail.com
    cep:0544 781 14 08
  20. pharlapcik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Lüleburgaz civarında staj yeri arıyorum, Tekirdağ,Çorlu,Edirne de olabilir.Çalışmıyorum ve sigortam yok. Staj konusunda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.