1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanı staj alanı

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ

Diğer uzmanlar red mi etmiş? keşke isimlerini de alsaymış...böyle meslek dayanışmasız insanlarla aynı kategoride olmak bile ne kötü...Ya imkan olmaz reddetmek zorunda kalırsın da , onunun da mı imkanı yok ya..Ben lise öğrencilerine bile biazim şalt sahalarını gezdiriyorum..insanlar iki depo gezdirmekten aciz.. bu arada Bursa'da staj yapmak isteyenlere yardımcı olmaya çalışırım.Ama benim belgemin çalışması 1 ayı bulur..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 6 Mart 2013 ---
    Her staj yaptırdığımız meslektaş için üst sınıfa çıkma hakkımız 2 hafta öne alınsın
  2. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    evet maalesef ...
  3. sedaduz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba, Jeoloji mühendisiyim, şuanda C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimine devam ediyorum. Örgün eğitimim 31.03.2013 tarihinde bitiyor . Bu tarihi takip eden 2 hafta içerisinde de 40 saatlik staj yapmam gerekiyor. İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum. Henüz biryer bulabilmiş değilim . Yardımcı olursanız sevinirim.

SEDA DÜZ
    Jeoloji Mühendisi
    seda__duz@hotmail.com
  4. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ

İstanbuldaki arkadaşlara iletiyorum...
  5. simsek yalcin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    erkan bey 17 mart ta kurs a başlıyorum nisanın ilk haftasında staja başlamam gerekiyor staj yeri konusunda yardımcı olursanız sevinirim istanbul avrupa vey anadolu farketmez....541 229 61 73.... simsek.yalcin@hotmail.com
  6. semrademir7 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba:

C sınıfı isg uzmanlığı mayıs sınavına hazırlanıyorum ve kursum mart sonunda bitiyor. İstanbul (avrupa yakası) içerisinde 40 saatlik zorunlu stajımı yapabileceğim bir yer arıyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Semra Demir
    Maden Mühendisi
    demir-300787@hotmail.com
  7. Ekrem Altunya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar

C sınıfı isg uzmanlığı kursum mart sonunda bıtıyor İzmit ve civarında staj yapabileceğim bir yer arıyorum ilginiz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ..

Ekrem ALTUNYA
    Makine Mühendisi
  8. peri_b İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba, Nükleer Enerji Mühendisiyim. Şu anda C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimine devam etmekteyim. Kursum 31 Mart ta bitiyor. 1 Nisan ile 5 Nisan arasında 5 günlük staj yapmam gerekmekte. Ankara staj yapabileceğim yer konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Perihan Bahçeci
    Nükleer Enerji Mühendisi
    0505 504 27 88
  9. İSMAİL BAL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar. Kursum 30 martta bitiyor nisan ayı içerisinde Ankara'da staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim Şimdiden teşekkürler

iso_bal88@hotmail.com
  10. Özlem Bitmez İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar..
    Adım Özlem BİTMEZ. Kimya Mühendisiyim. 18 mayıs daki İSG sınavına katılabilmem için bir haftalık zorunlu staj süremi bir firmada tamamlamam gerekiyor. ilgilenirseniz sevinirim.
    iletişim bilgileri:
    e-mail: ozlem_bitmez@hotmail.com
  11. Özlem Bitmez İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar..
    Adım Özlem BİTMEZ. Kimya Mühendisiyim. 18 mayıs daki İSG sınavına katılabilmem için bir haftalık zorunlu staj süremi İstanbul da bir firmada tamamlamam gerekiyor. yardımcı olursanız sevinirim.
    iletişim bilgileri:
    e-mail: ozlem_bitmez@hotmail.com
  12. Slm arkadaşlar ben Seramik Mühendisiyim yeni İsg kursuna başladım Bilecik/ Bozüyükte yada Eskişehir de 25- 30 nisan 2013staj yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    ayseozturk_654@hotmail.com adresim teşekkürler.
  13. Onur Atılgan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimim 20 Nisan 2013 de bitiyor. Antalya da uzman bulunan Staj yeri konusunda sıkıntı çekiyorum. yer bulmamda yardımcı olursanız sevinirim.
    iletişim: onuratilgan@gmail.com 0555 573 67 07
    Onur ATILGAN
    Makine Mühendisi
  14. Onur Atılgan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimim 20 Nisan 2013 de bitiyor. Antalya da uzman bulunan Staj yeri konusunda sıkıntı çekiyorum. yer bulmamda yardımcı olursanız sevinirim.
    iletişim: onuratilgan@gmail.com 0555 573 67 07
    Onur ATILGAN
    Makine Mühendisi
  15. Neşe Taştan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    88978
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar Merhaba,
    Agustos ayında gerçekleşecek olan c sınıfı İSG uzm. sınavı için eğitim kurslarına katılacağım staj yeri bulmada karşılaşılan zorluğu görünce erken davranmak istedim. İstanbul Anadolu yakasında staj imkanı bulabileceğim ilgili firmalar için yardımlarınızı rica ediyorum.
    e-mail: nesetastan89@gmail.com
    tel no: 0530 289 34 22

Neşe TAŞTAN
    Çevre Müh./Çevre Görevlisi
  16. DUYGU GÖKTAŞ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaslar Merhaba,
    İzmirde İSG C sınıfı uzmanlık kursuna gitmekteyim. Kursum 12 mayıs tarihinde bitecek. İzmirde 5 günlük staj programımı tamamlayabileceğim firma önerebilir misiniz? Torbalı, menderes yada ege serbest bölge ilk tercihim fakat neresi olursa uygundur
    Şimdiden teşekkürler

Duygu GÖKTAŞ
    e-mail : duygugoktas1986@gmail.com
  17. banu_zaim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba Arkadaşlar
    1 mayısta İstanbul da İSG C sınıfı uzmanlık kursuna başlayacağım. 5 günlük stajımı yapabileceğim İstanbul veya Çanakkale de önerebileceğiniz firmalar var mı?
    Teşekkürler

Banu Zaimoglu
    Jeoloji Mühendisi
    e-mail: banurz@gmail.com
  18. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Arkadaşlar selamlar,

Staj ile ilgili sıkıntılar sanıyorum ki stajın naylon olmasıyla alakalı. Ancak bence 5 günlük yasal stajda naylondan pek farklı sayılmaz. Bu aşamada çunu sormak isterim. Naylon da olsa staj bulamıyor musnuz? Yoksa staj için gideceğiniz yerleriniz var ama "biz sizin evrakalrı imzalayalım ama ortalıkta dolaşmayın" mı diyorlar?

Bence bi şekidle naylon da osla stajı halledip, farklı fabrikalar bulup gezmek en iyi çözüm olur..Zira 5 günlük staj da her halükarda en fazla 2 saatlik bir teknik geziye dönüşecektir. Biz o tgeknik gezi sayısını artıralım ki tecrübemiz artsın derim. Siz ne dersiniz?
  19. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    öncelikle staj yapacak arkadaşlar öncelikle olmak üzre il temsilcilerimizin iyi uygulamaları yüksek işyerlerine hem teknik gezi düzenlenmesi hemde staj raporlarının düzenlenmesi sağlanması çok güzel bir isgforum uygulaması olurdu,hayaldi gerçek olur inşallah...:)
  20. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    erkan bey tam ben onu yazacaktım, site çevrim içi olduğumu yazdı:)

"Aslında naylon stajdan kaçan arkadaşlar için en iyi çözüm teknik geziler düzenlemek oalcaktır. Ara ara bizlere mesaj atıp hatırlatın arakdaşlar.. İstanbul,Bursa, izmir ve trabzonda ilk etapta düzenlemeye çalışalım.. E n azından forum yöneticileri olarak her birimiz kendi işyerinde teknik isg ye yönelik bir gezi düzenelyebilir ..."