1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanı staj alanı

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Ümit SELÇUK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İstanbul için staj yeri arıyorum . Yardımcı olursanız sevinirim.

Ümit SELÇUK
    532 166 7226
    umit-selcuk@hotmail.com
  2. Merhabalar, Kimyagerim.Ağustos ayındaki sınav için kursa gidiyorum.Kursum nisan ayı sonu itibariyle bitiyor.Normalde çalışıyorum.40 saatlik zorunlu stajım için İstanbul da Anadolu-Avrupa farketmez yer arıyorum.Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Fatma Betül Gülbeyaz

fbetulgulbeyaz@hotmail.com
    0534 957 80 17
  3. GÖKÇE01 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    herkese merhaba,
    18 AĞUSTOS sınavı için gittiğim kursum 30 Nisan da bitiyor. MAKİNA MÜHENDİSİYİM. ADANA da staj yapacak yer arıyorum. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler gokce_kutay@hotmail.com
  4. GÜNEŞ MENGÜTAY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Herkese selam.Siteye yeni üye oldum.Çevre Mühendisiyim.İş güvenliği eğitimim 3 mayısta bitecek.6 mayısta staja başlamam gerekiyor.Henüz bir yer bulamadım.İstanbul Avrupa yakasında herhangibir semtte staj yapabilirim.İş güvenliği uzmanı arkadaşlarımdan yardımcı olmalarını rica ediyorum. İlginize şimdiden teşekkür ederim. e-mail: gunes_mengu@hotmail.com
  5. efkarali İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar Metalurji Mühendisiyim 3 mayısta eğitimimi tamamlıyorum İstanbul Anadolu yakasında staj yapabileceğim yer konusunda yardımlarınızı bekliyorum Teşekkürler
    melankolali@hotmail.com 0505 3443721
  6. merve uysal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba, biyomühendislik mezunuyum 15 mayıs sonrası İstanbul Avrupa Yakasında staj yapabileceğim yer konusunda yardımcı olabilirmisiniz? e-mail adresim mervetugceuysal@gmail.com
  7. songül inan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    inan mimarlık
    C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimim 1 temmuz 2013 de bitiyor. erzincan erzurum trabzon gibi illerde staj yeri bulmama yardımcı olursanız sevinirim. erken olduğunu biliyorum fakat son ana kalsın istemiyorum. iyi çalışmalar.
    iletişim:
    songül İNAN
    Mimar
    mimarsinan61@hotmail.com
  8. b_zaimoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    C sınıfı uzmanlık kursuna gidiyorum. Jeoloji mühendisiyim 15 mayısa kadar staj yerimi kursa bildirmem gerekiyor. İstanbul da 5 günlük stajımı tamamlayacağım bir yer önerirseniz memnun olurum.

Banu Zaimoğlu
    email: banurz@gmail.com
  9. 1 Mayıs itibariyle uzmanlık kursuna başladım. Bilgisayar Mühendisiyim. 31 Mayıs'tan itibaren 1 haftalık 40 saati dolduracak şekilde Ankara'da uzman bulunan bir iş yerinde stajımı tamamlamak istiyorum. En kısa sürede staj yerini belirlemek istiyorum. Yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim. Teşekkürler.

Ali Rifat Yenilmez
    alirifatyenilmez@gmail.com
  10. Cengiz Dikmen İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    61568
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    C Sınıfı Uzmanlık belgesi için Ağustos 2013 sınavına gireceğim. Makina Mühendisiyim ve 5 günlük stajımı İstanbul Avrupa ya da Anadolu yakasında Haziranın ilk haftası (3-7 Haziran 2013) tamamlamam gerekiyor.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden sonsuz teşekkürler.

Cengiz Dikmen
    Email : cengizdikmen@gmail.com
  11. Cengiz Dikmen İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    61568
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba,​
    Ben de diğer arkadaşlar gibi staj yeri arıyorum.Devam ettiğim kurs da yardımcı olamıyor, mesleği de uzun süre yapmadığımız için çevre de pek yok.​
    Kısaca C Sınıfı Uzmanlık belgesi için Ağustos 2013 sınavına gireceğim. Makina Mühendisiyim ve 5 günlük stajımı İstanbul Avrupa ya da Anadolu yakasında Haziranın ilk haftası (3-7 Haziran 2013) tamamlamam gerekiyor.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden sonsuz teşekkürler.​

Cengiz Dikmen
    Email : cengizdikmen@gmail.com
  12. Suzan çelik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba, sitenize yeni üye oldum.Bu hafta staj yeri bulmam gerekiyor.Ama aksilikler üzerine bir türlü staj yeri bulamadım.Gıda mühendisiyim.Ağustos ayında sınava gireceğim.İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum.Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.Herkese kolay gelsin. Teşekkürler

Suzan ÇELİK
    Email:suzan_celik@mynet.com
  13. mkilicc İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kırıkkalede staj yeri bilen arkadaş var mı?10 mayısa kadar bildirmem gerekiyor.Yardımcı olacak arkadaş varsa memnun olurum.
  14. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Öncelikle böyle faydalı bir konu için yetkili arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.
    Her şekilde insanlara yardımcı olmaya çalışıyorsunuz.
    Bravo!..
  15. tahsin özcan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar,
    17.05.2013 tarihinde almış olduğum iş güvenliği uzmanlığı eğitimi sona erecek.
    20.05.2013 tarihinde staja başlamam gerekiyor.
    ANKARA'da staj için yardımcı olacak arkadaşlardan yardım bekliyorum.
    İNŞAAT MÜHENDİSİ olduğum için şantiyede staj yapmak istiyorum.
    Şimdiden teşekkürler.
    Email:taso84@gmail.com
    Cep no:0505 814 42 91
  16. Emre Göksüner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Selamlar,
    1 Mayıs tarihinde C sınıfı uzmanlık eğitimim başadı. Maden Yüksek Mühendisiyim. İzmir'de staj yapabilmem için yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim.
    Emre Göksüner
    Email: emre.goksuner@gmail.com
  17. selim durmuş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Merhabalar,
    20.05.2013 tarihinde C sınıfı uzmanlık eğitimim bitiyor. Eğitim kurumuna bildirmek üzere istanbulda staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Lütfen yardımcı olabilecek arkadaşlar benimle irtibata geçsinler. Stajyer olarak gösterilmesi yeterli olacaktır çalıştığımdan dolayı staj yapmaya gidemeyeceğim.
    Selim Durmuş
    e-Mail : kimya04@msn.com
    Cep no: 0554 644 85 85
  18. hserap İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Su ana kadar staj icin mesaj yazan uzman adayları, tarafiniza donus yapıldı mı acaba?
  19. ayhan çevik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    c sınıfı iş güvenliği sertifikası alıyorum kursum 2 haziranda bitecek staj yapmak için kütahya civarında yer arıyorum e posta ayhan_4323@hotmail.com tel 05428430373
  20. Erdi Günher İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar,
    Kimya bölümü mezunuyum. Şu anda C sınıfı uzmanlık eğitimine devam ediyorum. 22.05.2013 tarihine kadar staj yapacağım yeri bulmam gerekiyor. Eğitim kurumuna bildirmek üzere İstanbul'da staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Yardımcı olabilecek kişiler benimle irtibata geçerse çok memnun olurum.
    Erdi Günher
    e-Mail : gnhrdi@hotmail.com
    Cep no: 0535 865 46 35