1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanı staj alanı

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. melis demir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bulabildiniz mi acaba kütahyada pek hoş karşılamıyolar isg stajerlerini.
  2. ayhan çevik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bakanlık semirmnlerde bu hususlar içinde konuşsa çeşke..
  4. Didem Çiçekci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    C Sınıfı İş Sağlığı Güvenliği Eğitimi almaktayım.Kocaelinde veya İstanbulda (mümkünse tehlikeli sınıf) staj yeri arıyorum.
    e-mail:didem@ustalarmekanik.com
    tel: 0506 551 8419
  5. Çiğdem Uğur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar;İstanbul Anadolu Yakasında (C sınıfı için ) staj yapmak istiyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    cigdemmugur@gmail.com
    05059334539
    Teşekkürler.
  6. ayhan çevik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar staj yeri bulunmadığı takdirde eğitim kurumu yapılmış gibi gösteriyo sıkıntı çeken arkadaşlar araştırsın zor durumda kalmayın staj yapacak yer bulursanız iyi değerlendirin kolaya kaçmayın :)
  7. seda soylu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhabalar
    yakında kursum bitiyo hala staj yeri bulamadım istanbul anadolu veya avrupa yakasında staj yapabilicegim bi yer arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
    sedasoylu_@hotmail.com
  8. Z_Gürel İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba,
    C sınıfı iş güvenliği eğitimim 30 Haziran 2013 tarihinde bitecek. İzmir ya da Çanakkale'de staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Yardımcı olmanızı rica ederim.
    Teşekkürler
    Z. Gürel e-posta: zukarc@gmail.com
  9. seda soylu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bence kendın bı şekilde bul burda yardımcı olan cıkmıyo
  10. ayhan çevik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    izmir çanakkale deosgb lere gidin çalıştıkları firmalar dan yardımcı olabilirler
  11. Ela Keane İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    1-5 Temmuz arası Ankara'da staj yapacak yer aramaktayım, elakeane@gmail.com.
    Teşekkürler
  12. ayhan çevik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ela hanım staj yeri bulmak zor eğitim kurumu yardımcı olması lazım
  13. Ela Keane İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    eğitim kurumu da kendiniz ya da osgb lerden bulmalısınız dediler. osgb lere mail atıyorum cv'mle beraber ancak henüz geri dönüş olmadı burada şansımı denemek istedim. tanıdık filan da yok açıkçası :( ilginiz için teşeşkkürler Ayhan Bey..
  14. ayhan çevik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    burada bulmak zor ben kursa başlamadan staj yeri aramaya başladım kurs bitti stajı eğitim kurumunda yaptık artık
  15. Ümit SELÇUK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar sitede herkes staj için yardım bekliyor. Cevap alıyorlar mı merak ediyorsanız söyleyeyim. Hayır kimse yanıt alamıyor. Staj yapanlar yaptıkları yerleri bile yazsa sonrasında diğerleri de başvurabilir. Sonuçta 5 günlük staj. Kısacası buraya çok bel bağlamayın.
  16. tayfun aydoğdu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    MERHABA.. ben samsun'luyum şuan İSG C sınıfı eğitimi almaktayım ve eğitimi tamamladıktan sonra stajımı SAMSUN ' da yapabilmek için yardımlarınızı bekliyorum.. irtibat için tel: 0554 258 64 55
  17. Derya Uzar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    C sınıfı iş güvenliği kursum 10 haziranda bitecek ankarada staj yapabileceğim bir yer arıyorum yardımcı olursanız sevinirim
    e mail: stareincii@hotmail.com
  18. izzet pirbudak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    staj yapmak isteyenler arayabilirler...0545 498 76 46
  19. izzet pirbudak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    staj yapmak isteyenlere staj yeri bulunur.. 0545 498 76 46
  20. mine çam İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100040
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    CANINA SAĞLIK
    Merhabalar,
    İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim. C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı kursum 15.06.2013 tarihinde bitecektir ayrıca , 22.06.2013 tarihinde zorunlu stajım bulunmaktadır. Staj yeri hakkında bana yardımcı olabilirmisiniz?
    İletişim bilgilerim aşağıdaki gibidir :
    mail: minesozen@gmail.com
    tel: 05353588465
    Teşekkürler