1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanı staj alanı

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. poyrazalan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    izmirde staj yerinde yardımcı olucak bi,r vatandaş yokmu sayın arkadaşlar ... şiddetle aramaktayım yardımlarınızı esirgemeyin teşekkürler
    email:zulkareny35@windowslive.com
  2. izzet pirbudak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    staj yeri hakkında yardımcı olacağımı belirtiyorum ama kımse bana bu konuda dönüş yapmıyor.. ilgili arkadaslara duyurulur....
  3. mine çam İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100040
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    CANINA SAĞLIK
    Cok acilllll
    Ağustos ayında sınava gireceğim istanbulda staj yapabileceğim bir firma arıyorum .
    Mine cam
    05353588465
    minesozen@gmail.com
    Teşekkürler
  4. recaiyuksell İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    istanbul avrupa yakasında 1-5 temmuz tarihleri arasında iş güvenliği uzmanlığı stajı yapacak yer arıyorum.yardımcı olabilecek uzman arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    tel: 0554 744 23 84
    email: recaiyuksell@hotmail.com
  5. izzet pirbudak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    staj konusunda yardımcı olabılrım dıyorum ama kımse bu konuda aramıyor.....
  6. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    recai yüksel sen hangi kursa gidiyorsun
  7. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende istanbul anadolu yakasında 1-5 temmuz tarihleri arasında staj yeri arıyorum bu konuda bana yardımcı olabilecek kişilere şimdiden teşekkür ederim...
    abdurrahimciftci@gmail.com 0546 401 78 25
  8. selamet albayrak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İSG C sınıfı kursuna gidiyorum 26/06/2013 gününe kadar kursa staj yerimi bildirmeliymişim. Stajla ilgili yardım ederseniz çok memnun olacağım.
    İstanbul Anadolu yakası olması tercihimdir.

Şimdiden çok teşekkürler.

e-mail : selamet53albayrak@hotmail.com
    Telefon:05395143188
  9. özkan altıntaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    MERHABALAR.BENİMDE TEMMUZ İTİBARIYLA BİR HAFTALIK STAJ YAPMAM LAZIM.ÇORLU VE ÇEVRESİNDEN BİR YER OLABİLİR.YARDIMCI OLABİLECEK VARSA TEŞŞEKÜR EDERİM. İRTİBAT: dasty_us@yahoo.com (özkan altıntaş)
  10. romans_79 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba..Ben c sınıfı iş güvenligi uzmanlıgı kursu için istanbul avrupa yakasında staj yeri arıyorum.yardımcı olabilirmisiniz.
    romans_79@mynet.com tel:05367204209
  11. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba marmara üniversitesi teknik öğretmen olarak mezun oldum iş sağlığı ve güvenliği kursuna gidiyorum kursum bu hafta bitiyor 1-5 temmuz tarihleri arasında istanbulda staj yapmam gerekiyor bu konuda bana yardımcı olacak abilerden yardım bekliyorum.. abdurrahimciftci83@gmail.com 0546 401 78 25
  12. Demet_C İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba herkese.Foruma bugün üye oldum.İş güvenliği uzmanlığı eğitimine devam etmekteyim,40 saatlik bir staj yapmamız gerekiyor.İstanbul'da bu stajı yapabileceğim yerler var mı .Bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.
  13. Zehra ERDEM İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Eğitimim 2 ağustosta sona eriyor...
    Ankara'da tam anlamıyla kendimi geliştirebileceğim bir yerde staj aramaktayım. mail adresim : zehraerdem40@gmail.com
  14. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi

Hangi il için yardımcı olabilirsiniz?
  15. Demet_C İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Evet hangi il için yardımcı olabilirsiniz.....
  16. MEHMET UZUN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    iş arıyorum ankarada c sınıfı olarak
  17. izzet pirbudak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavı için önemli olan yönetmelik ve kanunları söyler misiniz?
  18. ersin_bingöl İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    c sınıfı isg uzman adayıyım 15.09.2013 tarihine kadar bir staj yeri bulmamı istiyorlar.istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum.yardımcı olursanız çok memnun olacağım.iyi çalışmalar...
  19. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    İftarda arkadaşlarımızla görüşelim.. Siz gelmeseniz de konuyu açarım, yardımcı olmaya çalışırım. Ama iftarımzıa gelirseniz bu tip yardımlaşma konuları üzerinde durursak daha etkili olabilir..

Ana sayfamızdaki isgforum istanbul iftarına bakınız.. Çevre açısından sizlere bizlere katkısı olacaktır.
    (Gelmezseniz yardım etmeyiz demiyorum, yanlış anlaşılmasın :))
  20. kadir yıldız İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba.İş güvenliği uzmanlığı eğitimine devam etmekteyim,40 saatlik bir staj yapmamız gerekiyor.Adana'da 21 Ağustan itibaren bu stajı yapabileceğim yer konusunda yardımcı olabilir misiniz? yildiz.kadirr@gmail.com 554 377 35 54...