1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanı staj alanı

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Serdar Kara İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar, isg eğitimini bitirdim ve şu ana kadar herhangi bir yerde staj olanağı bulamadım, en geç 10 Ağustosa kadar staj yerimi kursa bildirmem gerekir. Çok zor durumda kaldım elinden gelip bana yardım edecek olan bir arkadaş olursa ona çok dua ederim, şimdiden çok teşekkürler. 05426865123 serdar-kara1@hotmail.com
  2. Ramazan Topcu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhabe 14 ağustos da kursum bitiyor. 40 saatlik staj yeri arıyorum. İstanbul avrupa yakası esenyurt ikamet ediyorum.0505 843 4369-rkazm118@gmail.com.. Yardımlarınız için şimdiden tesekkurler
  3. Koray DOLANBAY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar,
    Uzaktan eğitimim henüz bitti, staj yapabileceğim bir işletme arıyorum. İzmir'de yaşıyorum, iyi bir iş güvenliği ve sağlığı uzmanı olmak istiyorum, yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.
    Telefon numaram: 0 555 300 26 17
    E-mail adresim: koray_dolanbay@hotmail.com
  4. cumhur kaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ankara'da İSG uzmanlığı için acil staj yeri arıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.

CumhurKaya

kayacumhur@gmail.com
  5. clavuza İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba öncelikle böyle bir hizmet sunup insanlara kolaylık sağladığınız için teşekkürler.
    Öncelik Sakarya bölgesinde olmak üzere (olmazsa İstanbul da olabilir) 5 günlük (40 saat) staj yapmam gerekiyor, sigortayı kurs karşılıyor. 10 günlük bir sürem var. İş güvenliği uzmanı arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.

clavuza@hotmail.com
  6. özge akdere İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    62790
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    arkadaşlar staj arayışları için nerelere başvurdunuz buradan sonuç alabilen oldu mu?
  7. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    yöneticilerin yardimci olabldikleri kisiler var..ama cogunluga yetisilememis olmasi moralnizi bozmamali..ben kendi isyerimde uzman olarak calisamadgm icin staj yapacaklara imza attiramiyorum..birine yönlendireblyoruz ama yetiseymiyoruz..yeni uzman olanlar lütfen olacak olanlara yardimci olsun..dayansmamiz olmazsa isverenler cig cig yer bizi
  8. halilibrahim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar iç mimarlık mezunuyum C sınıfı iş güvenlik adayıyım çasgemin kendi kursu olan ankarada bulunan pursaklarda eğitim için başvuru yaptım arkadaşlar.Benden istenen staj yapacağım bir yer ANKARA sınırları içerisinde.Yardımcı olucak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim... Cep:0533 207 82 15 E-mail:h.ibrahimfelek@gmail.com
  9. Muhammed Ali Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar...iş güvenlik uzmanlığı stajımı yapmak için İSTANBUL'da bir yer arıyorum yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkürler...
  10. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    muhammed ali bey özgeçmişinizi, onumur@gmail.com a bana gönderir misiniz? ben de arakdaşlarıma göndereyim..
  11. burak alper İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    herkese iyi günler istanbulda 40 saatlik staj yeri arıyorum çok acil yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
    kacarba@gmail.com
  12. Deniz Özgür DİRİCAN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar bende C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimine katılıyorum. Ankara'da 06.09.2013 tarihinden itibaren (1) hafta staj yapacak yer aramaktayım.
    Bende yardımlarınızı bekliyorum..
    Teşekkürler.

mail: deniz_dirican@hotmail.com
    Not: Etimesgut'ta ikamet etmekteyim.
  13. Tugce BALABAN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba. İş güvenliği uzmanlığı kursuna başladım Eylül 19 dan sonra zorunlu staj yapmam gerekiyor. İstanbul'da staj yapmak istiyorum. stajım 40 saat olmak zorunda. Bu konuda yardım edebilecek olan var mı acaba ?

balaban.tugce@hotmail.com
  14. Abdullah Gökçen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Gökçen OSGB
    Ankara Kızılay'da staj yapmayı düşünen arkadaşlar benimle forum üzerinden iletişime geçebilirler.
  15. seval avcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba bende gebzede oturuyorum staj sorunu yaşıyorum kursa basladım fakat staj yeri sorunum var yardımcı olabilirseniz sevinirim
  16. Burak iSMAİLOĞLU İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar bende C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi görmekteyim. Eylül ayının 1. yada 2. haftası için staj yeri arıyorum.Konum İstanbul (asya) Gebze bölgesinde. Yardımcı olabilirmisiniz. burakismailoglu@gmail.com 05375154222
  17. slmnkrc İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    C sınıfı uzmanlık için staj yeri aramaktayım mersin terihimdir diğer illerde olabilir.
    Selman kıraç
    Çevre mühendisi
    slmnkrc@hotmail.com
  18. ayşe inan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben C sınıfı isg uzamnlığı eğitimi almaktayımve kimyagerim .Kasım ayında sınava gireceğim ve eylüle kadar 5 günlük stajım için yer belirlemem gerekiyor..İstanbul Anadolu yakasında maltepede ikamet etmekteyim. Uygun bir staj yeri bulma konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler..
    mail: ayse_inan1989@hotmail.com
  19. C.Öztürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Kurs eğitimi bittikten sonra ne zamana kadar staj yerini belirlemem ya da yapmam gerekiyor bir bilgisi olan var mı ? Birde staj yapılacak yerde isg uzmanının tam süreyle mi çalışması gerekiyor, bu durumda 50den fazla işçi çalıştıran bir yer mi araştırmalıyım ? Teşekkürler
  20. Tuğba YORULMAZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba c sınıfı uzmanlık için 40 saatlik staj arıyorum istanbulda oturuyorum bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ?
    tugbayorulmazz@hotmail.com