1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanı staj alanı

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Muhammed Ali Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhabalar..isg uzman adayıyım..istanbulda stajımı yapmak için yer aramaktayım...yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür ederim....tsalirize@hotmail.com 05377959887
  2. pm_elif İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    herkese bol şans buyuk sehırlerde yaşayan arkadaslarım bıraz daha şanslılar bende ordu da staj yapabılecegım bır kurum arıyorum en acil tarafından yardımcı olabılecek ya da fıkır verebılcek arkadaslarıma sımdıden cok tesekkur ederım pm_elif87@windowslive.com
  3. Hamdi KOÇ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50642
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba, bende C sınıfı uzman adayıyım 25.09.2013 tarihinde kurssona eriyor. Zorunlu staj için istanbul ( anadolu / avrupa ) staj yeri aramaktayım. Yardımlarınızı bekliyorum.
    Teşekkür ederim.
    hamdikoc58@hotmail.com
    0536 733 3238
  4. TARIK KAZANCI İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba,
    staj yeri aramaktayım, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.(İstanbul Anadolu)
    0530 2486515 - Mühendis
    tarikkazanci@gmail.com
  5. mehmet gülmez İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba arkadaşlar. Ben de Eskişehir'de staj yapacak yer aramaktayım. Yardımcı olmak isteyen olursa;
    Mehmet Gülmez
    C sınıfı İSG adayı/kimyager
    memocan2468@hotmail.com
  6. Aslı Kartal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba arkadaşlar. Ben de İstanbul'da staj yapabileceğim bir firma arıyorum. Kurs yeri bu konuda yardımcı olacaktı fakat son anda işler değişti. Kursumu tamamladım ve hemen başlamam gerekiyor. Yardımcı olmak isteyen arkadaşlar için, aslikartal53@gmail.com adresinden ulaşabilirler.
    Teşekkürler.

Asli Kartal/ C sınıfı uzman adayı
  7. gulkubra İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba staj için sigortayı kurslar mı karşılıyor yoksa firmalar mı yoksa nasıl anlaşırsan mı?
  8. Gizem Özden İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba, ben İstanbul'da 40 saat staj yapacak yer aramaktayım. Kursum 6 Ekim'de sona erecek. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Aşağıdaki mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.
    Gizem Özden
    C Sınıfı İSG Adayı - Kimyager
    gizm.ozden@gmail.com
  9. Gizem Özden İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba, ben İstanbul'da 40 saat staj yapacak yer aramaktayım. Kursum 6 Ekim'de sona erecek. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Aşağıdaki mail adresimden bana ulaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim.
    Gizem Özden
    C Sınıfı İSG Adayı - Kimyager
    gizm.ozden@gmail.com
  10. seval avcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    herkes staj yeri arıyor ama kimse yardım için el uzatmıyor yaa ne stajmışşşşşşşşşşşş
  11. Aslı Kartal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bana kurs yerinden staj yerinin sigorta yapmasına gerek yok dendi. Kurs merkezinize sorarsanız sağlıklı bilgiye ulaşırsınız.
  12. ayşe inan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    daha önce de yazmıştım stajımı tamamlamam gerekiyor ama hala yer ayarlayamadım es kaza biri görür de ulaşır diye tekrarlıyorum.acil yarın için staj yeri bulmam gerekiyor. umarım yardımcı olabilecek biri çıkar.
  13. Abdullah Gökçen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Gökçen OSGB
    Ankarada staj ihtiyacı olanlar cep telefonundan ulaşabilirler.
    0 555 altıyüz kırtaltı 54 sıfırdört
  14. gulkubra İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    acaba OSGB de staj yapılabiliyor mu? sonuçta orada da uzman ve hekim var
  15. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Osgb sizi bağlı bulunduğu bir yer üzerinden staja sokar. Başvurun
  16. gökçe güntepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Kolay gelsin arkadaşlar. Bende Trabzon'da staj yeri arıyorum ama ben çalışıyorum kurs için rapor izin yaptım staj kaldı şimdi onu nasıl yapacağım. Yardımcı olabilirseniz. 40 saatlik miş kasımda sınava girecem. 26 eylülde kurs bitiyor staj yapmam gerekli sonra. asukaki@gmail.com biolog
  17. Fazilet Perpil İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    OSMANİYE DE STAJ YAPMAK İSTİYORUM ADANA DA OLU YARDIMCI OLUR MUSUNUZ
  18. Efe BAYAR İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba. 30 Eylülde eğitimim bitiyor. İstanbul'da (tercihen anadolu yakası) staj yeri arıyorum. Yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim.
    efebyr@hotmail.com
  19. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    evet oldu, bizzat iki olaya şahit oldum.. ancak staj işi çok zor gerçekten işverenler pek istekli olmuyorlar.
  20. fatma kasar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhabalar. tekirdağ marmara ereğlisinde oturuyorum C sınıfı İSG eğitimi alıyorum 7-14 ekim arası staj arıyorum. mailimi sürekli kontrol ediyorum yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. fatmaksr0@gmail.com