1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanı ve bilir kişi

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve VoL Kan tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. VoL Kan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Arkadaşlar ben C sınıfı İSG uzmanıyım...

  Bilirkişi olmak için başvuru dosyası hazırlayacağım ama İSG uzmanının bilirkişi olarak görev yaptığını nasıl izah edicez hangi belgeyi koyacağız...
  İSG katip te ki Numaramızın olduğu belge yeterlimidir?
 2. zannediyorum 3 veya 5 yıllık tecrübe isteniyor
 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Savcılıktan arkadaşlara söyle sana yardımcı olurlar,yemin etmen ve adliyeye kaydını yapmaları lazım..
 4. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Konya
  Sertifika Numarası:
  13436
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
 5. Selman Doğan Serbest Kürsü

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  28982
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
 6. cem akol İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  96336
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Esas mesleğiniz ve isg konusunda bilirkişi olarak görev alman için öncelikle il merkez adliyede bulunan Adli Yargı Adalet Komisyonlarına istenen evraklarla birlikte ekim ayı içerisinde müracaat etmeniz gerekiyor.(diplama -srtifika-ikametgah-nüfus kaydı -ayrıca yemin etmeniz vs)
  birde ilçe idare kurul listelerinde ve il idare kurul listelerinde yer almak içinde ilgili kaymakamlık veya valilik yazı işlerine müracaat edebilirsin.
  tabi hiç listelerde olmasan da ilgili adliye ceza hukuk kalemlerine gidip veya bizzat hakimlerle görüşebilirsin. sizi yeterli bulurlarsa konuyla ilgili davalarda sizi görevlendirirler..
 7. _kaanmert İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Bu açıklamaya ilave olarak size örnek bilirkişilik başvuru süreci dosyası gönderiyorum. Burda sorun şu: 3 yıllık deneyimden bahsediyor. İsg uzmanı olarak 3 yıllık ssk dökümü götürebilirsin veya mühendis isen eğer, bağlı olduğun mühendis odasından mezuniyet tarihinden itibaren bilmem kaç yıldır mühendis yazısı alabilirsin, veya eğer varsa sözleşmelerini götürebilirsin. yada hepsini. İspat niteliğindeki tüm belgeler işe yarar. Ekteki dosyaya göre izmir için başvuru tarihleri 11-31 ekim arası.

  Ekli Dosyalar:

 8. Ferit Yılmaz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  DİKKAT !!!
  Bilirkişilik yapacağı alanda en az üç yıllık meslekî deneyime sahip olması