1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanı yıllık izin kullanırken isg katipten sözleşmesi devam edecek mi?

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve Serkan Temel tarafından 1 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

 1. Serkan Temel İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  14449
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  iyi günler ben bir şey öğrenmek istiyorum; iş güvenliği uzmanı yıllık izin kullanırken isg katipten sözleşmesi devam edecekmi. eğer devam edecekse izin kullandığını osgb veya işyeri nasıl ıspat edebilecek. sonuçta yıllık izni kullanan biri işten uzak demektir. diyelimki yıllık izin esnasında uzmanlığını yaptığı bir firma yeni personel aldı, uzman izinde olduğundan eğitimi tamamlanmadı ve iş kazası geçirdi. burada sorumlu kim olur.
 2. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  46434
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  geç oldu ama, ben tespit öneri defterine yazıyorum, şu şu tarihler arasında 4857 yasa gereği yıllık iznimin kullanılması, olumsuz görüş olması halinde tarafıma mail atılması...
  şeklinde