1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmani ücret tarifesi hakkında

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve sedatturkan tarafından 8 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. sedatturkan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İş Güvenliği Uzmani Hizmet Tarifesi yönünde açıklanan bir tarife yok. en azından ben bilmiyorum, bu konuda bilgisi olanların katkı yapmasını talep ediyorum .
    Tabibler Odasından İşyeri Hekimleri için 2013 yılı ücret tarifesi yayınlandı, burada 50-74 arası işçi çalıştıran bir İşletme en az aylık 1800 tl ödemek zorunda , bu şekilde bir liste en azından resmi İşgüvenliği Uzmanlığı derneği kurulana kadar Çalışma sosyal ve güvenlik bakanlığı bu tarife listesini yayınlanması gerekmezmi ? , 10 kişi altındaki işletmelerin parasının bakanlık kendisi ödeyeceğini belirtiyor, ne kadar ödeme yapılacağını açıklamış olsa , bu da ücretleri belirlemede bir ölçüt olur kanısındayım.
  2. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    :)