1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Iş güvenliği uzmani olarak doktorlar gibi güvenlik sigortasi yaptiran var mi?

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Levent Kon tarafından 13 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. Levent Kon İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  44722
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  çimsataş
  Arkadaşlar ; doktorlar kendilerini garantiye almak üzere öncelikle hatalara karşı kendilerine sigorta yaptırıyorlar. Aynı çalışmayı yapmak istediğimde bu konuda özellikle büyük sigorta şirketlerinde yeterli bilgi ve çalışma yok.
  Önerebileceğiniz bir şirket var mı?
  Primler ne kadar, neye göre hesaplanıyor?
 2. Serkan Sönmez İSGforum Üyesi

  Epey pahalı.Ve kapsamı tartışmaya açık