1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanlığı için staj yardımı

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve barış ayarkan tarafından 7 Aralık 2015 başlatılmıştır.

 1. barış ayarkan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Merhaba herkese. Adım Barış Ayarkan, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi/ Çevre mühendisliği bölümünü bitirdim ve bugün itirabiylede isg uzmanlık aday eğitim sertifikamı elime aldım. Ancak 15 gün içinde staj yeri ayarlamam ve bildirmem gerekiyor. 5 günlük bir staj şuanda istanbul anadolu yakasında yaşıyorum. Eğer yardımcı olabilecek abiler ablalar varsa çok sevinirim. :)
 2. barış ayarkan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Kimseler yok mu? Herhangi sigorta primi yapılması gerekmeyen bir staj isg uzmanı olan her yerde yapabilirim. Bu durumu daha önce yaşamış arkadaşlar vardır mutlaka zamanım kısıtlı olduğu için sıkıntılı bir durum.