1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanlığı meslek kodu

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve nesrin tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. nesrin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    749090
  2. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    2635.08
    İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanı

yanlısınız var nesrin hanım. Son listede bu şekilde olması lazım.

Ekli Dosyalar:

3. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    Slm Nesrin hanım bende maden mühendisiyim,meslektaşız;ama bu ateşleyici yeterlilik belgesini neden aldınız anlayamadım.Yanlış anlamayın haddim değil ama ateşleyicilik mühendisin işi değildir,lütfen bu belgenizi kullanmayın.
  4. emregee İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    hepimiz osgb-isis turkey
    ateşleyici yeterlik belgesi içişleri bakanlığı tarafından her yıl yada birkaç yılda bir ankarada yapılan yazılı ve sözlü sınav ile verilir.
    piroteknik (havai fişek) , yer altı ve yer üstü ateşleyici yeterliliği a , b , c sınıfları şeklinde verilir ve çok özel bir eğitimi yoktur ; mta canı isterse eğitim açar 200 lira verir 3 gün gidersiniz... belgelerin mühendislere özel bir durumu yoktur herkes alabilir ama b ve c sınıfı belgeleri maden mühendisi olmayanlara vermemeye çalışırlar
  5. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    2263.02 İş Saglıgı Ve Güvenligi Uzmanı 22.05.2013 tarihli listedeki ;)

Ekli Dosyalar:

6. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    nie degistiriorlar bunu zırt pırt :)
  7. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    Olayı biliyorum dediğim gibi bende maden mühendisiyim hem 15 yıllık.Benim demek istediğim maden mühendisi arkadaşlar mühendislik görevini yaparken durumdan vazife çıkararak yeni sorumluluklar almasın.Ama elbette benim üzerime vazife değil sadece tavsiyede bulundum,yapmak isteyende elbette yapsın saygılar.
  8. emregee İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    hepimiz osgb-isis turkey
    bende a sınıfı ateşleyici belgesi mevcut ama buraya yazmaya değecek bi belgede değil zaten... tercih meselesi tabiiki
  9. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Kesinlikle aynı fikirdeyim, ben de başta durumdan vazife çıkarmak gibi bir hata yaptım alayım bari dedim, sonra şöyle bir düşündüm ki patlatma tutanağının altındaki bütün imzalar benim olacak... :) sanki az işim var gibi yeraltında daimi nezaretçiliğin yanına almanın akıl işi, daha da önemlisi mühendis işi olmadığına karar verdim ve vazgeçtim... Biraz işgüzarlık yapıyoruz bazen işte... :)