1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanlığı sınavına hazırlananlar için kaynak/ soru/özet/strateji - 2013

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 20 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  2. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  3. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  4. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  5. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  6. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  7. imdat pasa İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sitenize üye olan ve 18 ağustos sınavında mağdur olmuş son şansını 23 kasımda kullanacak arkadaşlar ve çalışmaya yeni başlayacak arkadaşlar için bir çalışma programınız [günlere yayılmış konular gibi]olacak mı acaba....hani aynı zaman içinde ,aynı konuları çalışırsak ,sorularımızda aynı konulardan aynı zamanda gelirse birbirimizi daha iyi takip eder ve programlı çalışmış olmaz mıyız ...
    sizin bu sitedeki çalışma prensibiniz nasıl bilmiyorum biraz bahseder misiniz...
    Her şey kafamdan silinmiş karmakarışık nereden başlayacağımı bilmiyorum bundan sonraki sınavın sorularında konu dağılımı nasıl olacak , yine bu şekilde matematiksel değil de sözel mi takip edilecek
    sanırım halen canım sıkılıyor ve panik yapıyorum
  8. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Ben şu şekilde çalışmıştım.

Günde en az 4 saat / en az 2 ay

1)Açıklamalı soru bankası / riskmed
    2)Konuları özet veya slayt şeklinde
    3) Konuları videolardan da izledim.
    4)Çıkmış resmi sorulara bakarak C ve B SINIFI
    5)Konularına göre soru bankası
    6) 5000 yakın soru çözmelisin.
  9. serdar şentürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Aynı durumdayım fakat panik yapmıyorum. Çalışma planımı yönetmelikleri satır satır ezberleme, bunun dışında forumda çok güzel ders notları ve soruların yer aldığı paylaşımları çalışarak oluşturmayı düşünüyorum. Yönetmelik çalışmaya başladıkta Ağustos sınavında neleri atlamışız onlarında görme fırsatı buluyorum. Muhammed Ali bey in paylaşımları fazlasıyla yeter bence. Fakat önce mevzuat satır satır sonra ders notları sayısal veriler ve çıkmış soruların dışında soru bankalarını çalışacak benim stratejim bu şekilde olacak. Mesaiden fırsat buldukça çalışıyorum. Yinede panik yok öğrenciliğimde de zaten finalde geçemezdim. Kazanamama ihtimali var ama hayatın sonu değil diye düşünüyorum. Çalışma anlamında üzerimize düşeni yapalım gerisi kısmet. Önceki sınavda içim rahatı iyi çalıştığımı sanmıştım ama eksiklerimi tesbit edip yeniden başladım. Buradaki paylaşımlar son derece faydalı ve sınava kadar birbirimize desteğe devam.
  10. açelya yeldan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhabalar ben bütün konuları inceledim neredeyse ama kafam iyice karıştı isg özeti olarak 23 kasım sınavı hakkındaki yazıların içinde bulunan 47 konunun özeti pdf si var o en güncelimidir?
    ve birde spot bilgilere bakalımmı yoksa daha da mı karıştırırız??
    18 ağustos sınavı hakkında olanlara baktığımda çok fazla bilgi var da..

teşekkürler şimdiden
  11. serdar şentürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Henüz incelememekle birlikte 2. Kez sınava girecek biri olarak tavsiyem yönetmelikler 4857 6331 buna paralel çok iyi ders notu bu not konusunda 47 konunun özetllendiği notu çalışmayı düşünüyorum . Spot bilgileri ise sona sakladım yine forumdan indirdiğim bilgiler bunlar açıkça söylemek gerekirse Ağustos sınavında sadece bu spot bilgiler benzeri kurs notlarıyla çalıştım yönetmeliklere maalesef bakmadım ve geçemedim. Mevzuat mevzuat mevzuat işin özü ben stratejimi bu şekilde belirledim ve başladım. Zamanı iyi kullandığınız sürece olası güncellemeleride tesbit edeceğinizi düşünüyorum.
  12. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  13. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  14. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  15. 17 yönetmelik özeti

Ekli Dosyalar:

• özet 2.pdf
      Dosya Boyutu:
      673,2 KB
      Görüntüleme:
      176
  16. bence gayet güzel bir döküman olmuş:)

Ekli Dosyalar: