1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanları derneği-kamuoyu bilgisine

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 2 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  02.06.2013
  İş Güvenliği Uzmanları Derneği
  Kamuoyu Bilgisine ,

  Toplumsal idarenin sahibinin halk olduğunu unutan !
  Halkın düşüncesini ve istemine karşılık vermeyen idarecilerin almış olduğu kararların doğruluğuna inanarak arkasında duran AK Parti Yönetimini sağduyulu davranmaya davet ediyoruz !!!
  TBMM Parti gurubu bulunan tüm tüm partileri sağduyu çağrısına katılmaya davet ediyoruz….
  TÜRKİYENİN HALK AYAKLANMALARINA İHTİYACI OLMAYAN DÖNEMDEYİZ…
  Sosyal çevrenin aşırı uçlarda olduğu dönemde amacı taksimde sadece yanlış yürütüldüğü düşünen ve savunan yeşil sevdalıları ile mutabakat sağlamak yerine kontrolsüz güç kullanan idari kararı verenler KENDİNİZİ SORGULAYIN !
  Halka orantısız güç kullanmak ve savunmasız insanlara SUÇLU GÖREREK YADA KAFALARINIZDA SUÇLU İLAN EDEREK HANGİ KAZANIMI ELDE EDECEKSİNİZ…… ! DÜŞMANINIZ KİM !
  Halkın yanında olmak ve sosyal adaletsizliği bozmaya çalışan kişileri yargı karşısına taşımak için kurulmuş olan bir birimi silahlı güç birliğine dönüştürmek amacı ne ?
  HALK BİZİM HALKIMIZ , VATAN BİZİM VATANIMIZ …… Lütfen evinde uyuyamayan Taksim meydanında ve ülkenin birçok tarafında tepkisini gösteren sinirleri bozulmuş , neye, kime kızdığını bilmeyen , duygusuyla tepkisini sokaklara taşıyan halkımızı dinleyin ve istemlerine karşılık verin !
  Sivil toplum hareketleri önünde durabilecek hiçbir silahlı güç yoktur! Toplumla uzlaşmak yerine mücadele etmeyi seçen nice devlet ya da iktidar bertaraf olmuştur. Ülkemizin kayıplarının farkında olmayan tüm tarafları sağduyulu hareket etmeye davet ediyorum! Kayıplar bizim …..Bu vatan bizim tepkilerinizi sınırlı ve kontrollü yapmayı tercih ediniz ! Birbirimizle yapacağımız mücadelede kaybeden yine bizler olacağız !
  Sayın Başbakan ve Milletvekilleri Ülke Birlikteliği İçin Sağduyulu Davranmaya Davet Ediyoruz !
  İSGDER Yönetim Kurulu
  [​IMG]

  Ekli Dosyalar:

 2. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Ankara
  Sertifika Numarası:
  14848
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TİM OSGB
  Çok güzel bir yazı olmuş...
  En çok da ağırıma giden şey, dağdaki terörist bile bu muameleyi görmedi. "Vatan sevgisi" diyen herkes dayaktan geçiriliyor, sis bombalarına hedef oluyor, gaz bombalarıyla nefesleri kesiliyor...
  Sayın(!) devlet büyüğüm;
  Vatan çıkarlarına kastı olan, bu ülkeyi bölmeye çalışan, yüzlerce askerimin canına kıyan bir terörist kadar değerim yok mu gözünde? Onun kadar da mı sevmiyorsun be adam beni...
 3. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel
  Neye kime kızdığını bilmeyen de ne demektir arkadaş ,
  sosyal çevrenin aşırı uçlarda olduğu dönemde de değiliz,haklı tepki ayyuka çıktı sadece..
  Kamuoyu duyurusu, bu yanlış ifadeler de değiştirilince daha anlamlı olur.
 4. nejlaaslan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  77119
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Günlerdir İstanbul, Ankara , İzmir ve diğer şehirlerde sokağa çıkan HALK, aydınlar, sanatçılar niye sokakta olduklarını çok net bir şekilde anlatmaktadırlar.Ülkenin cumhurbaşkanının bile mesaj alındı dediği bir ortamda bile hala neye kızdığı belli olmayan bir halk demek bence çok yanlış oldu....
 5. nejlaaslan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  77119
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.