1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanları için yapılmış program

Konusu 'İnternet,Yazılım ve Teknoloji' forumundadır ve Soner AKGÜL tarafından 2 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Soner AKGÜL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    İş güvenliği uzmanlığında kolaylık sağlıyacak program hazırlanmış. IGU EXPERT tavsiye ederim ...
  2. Mehmet Fatih Doğanay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    59610
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BilÇe
    Programın açılmamasının sebebi ne olabilir. Yarıya kadar geliyor doluluk, ilerlemiyor.
  3. Abdi TURAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43005
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel sektör / Bakım Müdürü
    Arkadaşlar program güvenli olmayabilir. Aşağıda linki bulunan indirme sitesinden program kaldırılmış.

https://www.google.com/search?q=igu-expert gezginler

http://www.gezginler.net/ara.php?q=IGU%20Expert%20%DDndir&o=IGU%20Expert%20%DDndir&n=1&b=

Tarayıcınızdan arattığınızda programın kendi sitesini buluyorsunuz. Ama ne kadar güvenilir !!!?

http://iguexpert.com/

Farklı bir sitede de ekli linkte bulunan haberi yapılmış...

http://www.kahta.gen.tr/program/38020/IgU-Expert-1.0.0.0-indir.html
  4. iguexpert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Programı yönetici olarak çalıştır
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 2 Nisan 2014 ---

Programın kod yazarı ben olduğum için cevap verme ihtiyacı hissettim. Kimse yanlış anlamasın reklam yapmıyorum. Ticari amacım yok çünkü. Ama neden yargısız infaz?????? Öncelikle program verdiğin linkten kaldırılmadı. Programın 1.1.0.0 versiyonunu yayınladık. Bu nedenle bazı güncellemeler olacak. Doğal olarak bu malum site her yeni versiyonu önce test edip virüs taramasından geçirdikten sonra yayınlıyor. Yine öyle olacaktır. Beğenmedim diyebilirsin ama zararsız bir programı karalama lütfen. Buyur linki: http://www.gezginler.net/indir/igu-expert.html
  5. iguexpert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Yönetici olarak çalıştırın
  6. Abdi TURAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43005
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:

iguexpert olarak ortada dolaşan bu program gerçekten size ait ise reklama değil kendinizi tanıtmaya ihtiyacınız var. İnsanlar bu programa nasıl güvenerek bilgisayarlarına indirecekler. Herkesin bilgisayarlarında özel bilgileri var. Bu programı yapan ve piyasaya süren bu işi profesyonelce yapan ( dolandırıcılık ) kişiler tarafından da yapılmış olabilir.

İyi niyetinize dayanarak sizden ricam ancak kendinizi tanıttığınız bir sitede programınızı kullanıma sunmanız olacaktır. Bu siteden yaptığınız programdaki gelişmeleri ( ekleri ) de tanıtarak ancak güven sağlayabilirsiniz.

Bu nedenlerle programınızı bilgisayarıma indirmedim ve görmedim ama düşüncelerinizi taktir ediyor ve bu hizmeti vermeye çalıştığınız için sizi kutluyorum...
    iguexpert profilinden ...

Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    Bölüm: Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği

Çalışmalarınızı ve kendinizi tanıtmalısınız ... ;)
  7. Abdi TURAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43005
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Verdiğiniz link benim verdiğim linkle aynı ve açılmıyor siz indirebiliyorsanız bravo ...
  8. Orhan Arslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    virüs programı uyarı veriyor indirmeye engel oluyor. varmı indiren
  9. Kaan Gülçiçek İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    aynen bende de program açılırken yarıya kadar geliyor duruyor
  10. Kaan Gülçiçek İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    beyler başka forumlarda aynı anda bu programın reklamı yapılıyor. ben de indirdim fakat kuramadım. başka yerlerden kurabilen var mı diye baktım. 1 kişi haricinde kurup kullanabilen görmedim. o kuran arkadaş da fanatik bir şekilde programın arkasında duruyor. ben anlamadım bu işi.
  11. Abdi TURAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43005
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Aynen öyle ...
  12. vey İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    fıstık gibi program insanlar kullanamadımı kötülemesinler ben açtım bütün bilgilerimi kaydettim aynı zamanda güncelleyecekler helal olsun analarına babalarına rahmet okutuyorlar
    kuruyosun bilgisayara kısayolda sağ klik yapıp yönetici olarak çalıştırıyosun igu uzmanı bunu yapmalı
  13. Kaan Gülçiçek İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    istediğin gibi birisi olamadığım için özür dilerim :(
  14. Abdi TURAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43005
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Size hayırlı olsun, güvendikten sonra sorun yok ...
  15. Ferit Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    tüm yorumları okudum sonuncu yorumla beraber sonucun olumlu olmadığı aşikar. ben indirmiyorum tercih sizin o_O
  16. Mehmet Fatih Doğanay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    59610
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BilÇe
    İş Güvenliği Uzmanı Risk Almaz :)
  17. Soner AKGÜL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    Arkadaşlar programı indirdim ancak bende açamadım. Net Framework rogramı istiyor. Onuda sorunsuz indirirseniz açılacaktır diye düşünüyorum. Umarım yanıltmaz...
  18. Yüksel Karabulut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Valla arkadaşlar ben 890 kişilik bir Kamu Hastanesinde A Sınıfı IGU olarak çalışıyorum.Bu program tüm yükü üzerimden aldı.5 günde kitap kalınlığında objektif bir risk değerlendirmesi hazırladım,personeli bir tıkla takip ediyorum,kimyasalları düzgünce istiflettim,departmanlar,iş kaza kayıtları saymakla bitmiyor, şakır şakır çalışıyor,kim hazırlamış kim emek vermiş umurumda da değil doğrusu.işimi gördü görüyor ya ben ona bakarım.ha bilgimi çalacak? ne bulacak da alacak,alsın ? Sırf bilgi çalmak için bu kadar uğraşılacağını da sanmıyorum,gayet iyi niyetle hazırlanmış bir program.virüs olamaz çünkü indirme siteleri siteler virüslü yada zararlı yazılımları 40 dereden topladıkları virüs programları ile taratıp yayınlıyor.ayrıca bende yukarıda yazılanlardan huylanıp 3 adet virüs programına 2 adet de casus yakalayıcı yazılıma tarattım,tek bir şey bile bulamadı.GAYET GÜVENLİ BİR PROGRAM,HİÇ BİR SIKINTI YAŞAMADIM! Emek veren arkadaşa çok teşekkür ederim.Ama arkadaş kusura bakmasın bu kadar iş gören bir programı ücretsiz yapmış,bu gerçekten tam bir ENAYİLİK! Tanıdığım ıgu arkadaşlarıma da gösterdim hepsi programa yumuldu.
    NOT: Programı Açamayan arkadaşlar! bende başta aynı sorunu yaşadım,sonra yönetici olarak çalıştırdım kusursuz çalıştı.bilgilerinize...
  19. Yüksel Karabulut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    program simgesine sağ tıklayıp "yönetici olarak çalıştır" ı seçin.
  20. iguexpert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Programın 2.0.0.0 sürümüne Fine Kinney eklendi.