1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanları için yapılmış program

Konusu 'İnternet,Yazılım ve Teknoloji' forumundadır ve Soner AKGÜL tarafından 2 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Emre Öcal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    77218
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    www.isghizmet.com u şiddetle tavsiye ederim. Gayet başarılı ve pratik bir sistem.
  2. Abdi TURAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43005
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel sektör / Bakım Müdürü
    Arkadaşlar İSGforum Üyesi olduğunu öğrendiğimiz iguexpert tarafından yapılan program ekli indirme sitesine tekrar eklenmiş...

http://www.gezginler.net/indir/igu-expert.html

iguexpert program hakkında buradan bilgi verirse memnun oluruz...
  3. dursun yildiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    programı indiremiyorum yardımcı olur musunuz?
  4. Bircan SOYSAL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    şimdi indirdim programı inceliyorum ancak veri güvenliği nasıl olacak?
  5. Mehmet Akın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67025
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ıgu programı kurduğumda kaspersky win 32 dosyasına trojan uyarısı veriyor arkadaşlar haberiniz olsun
  6. Hasan Yalçın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    65930
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    veriler kendi bilgisayarınızda SQLLite olarak saklanıyor, ama üyelik işini anlamadım, neden gerekli ve nereye üye oluyoruz onun açıklanması lazım, sitede herhangi bir bilgi yok, sözleşmede de veri güvenliği ile ilgili bir bölüm yok. Bu yüzden virüs falan bir yana da programın genel yapısı güvensiz geldi bana, bu yüzden kaldırdım.
  7. iguexpert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
  8. iguexpert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge

Program size ait bütün bilgileri kendi bilgisayarınızda IGUMemory adında SQLite veri tabanında saklar ve hiç bir zaman biz dahil hiç kimseyle veri paylaşımı yapmaz. Bunun yanında kendi serverimde bulunan verileri bizden çeker. Örneğin tehlike ve tehlike kaynakları, önerilen önlemler vs. Bu bilgiler şahsa a,t bilgiler olmayıp toplamda 130 GB lık yer kaplamaktadır. Üye olduğunuz yer herhangi bir site değildir. Üyelik bilgileri Yine kendi serverimizde tutulur ve 3. şahıslarca paylaşılmaz. Programın yasal ve zararsız kodlardan oluştuğunu teyit için Kültür Müdürlüğüne tüm açık kaynak kodları ve programın bir örneği ile müracaat ettim. BİL KOD almak için bekliyorum. Bunu aldığımda hem programın her sayfasında hem de burada paylaşırım. İçiniz rahat eder. Teşekkür ederim.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 13 Nisan 2014 ---
    Her zaman. Program hakkında ne öğrenmek isterseniz mennuniyetle cevaplarım.
  9. Fatih Yalçın Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    MENDERES OSGB
    Virüs programı izin vermiyor indirmeye... :(
  10. iguexpert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Hangi virüs programı izin vermiyor inceleyeyim. Bu arada gezginler programı 30 ayrı virüs programı ile tarıyor.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 13 Nisan 2014 ---
    ÜYELİK SÖZLEŞMESİ MADDE 7
    7. VERİ GİZLİLİĞİ
    A) Yazılım kullanımı esnasında yazılım aracılığı ile kaydettiğiniz hiçbir bilgi, veri, dosya, elektronik belge ve elektronik dokümanı başka şahıslarla, başka bilgisayar veya cihazlarla veya üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, Yazılım tarafından kopyalanmaz. IGU Expert yazılımı verilerinizin kendi sistemi dahil hiçbir şekilde paylaşılmadığını kabul ve garanti eder.
    B) Yazılım bilgisayarınızda veya bu yazılımın kurulduğu cihazınızda hiçbir bilgi, veri, dosya, elektronik belge ve elektronik dokümanı başka şahıslarla, başka bilgisayar veya cihazlarla veya üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, Yazılım tarafından kopyalanmaz. IGU Expert yazılımı verilerinizin kendi sistemi dahil hiçbir şekilde paylaşılmadığını kabul ve garanti eder.
  11. iguexpert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Biraz inceleme yaptım. Bazı paylaşım siteleri direk programı paylaşmıyor. Önce küçük bir program link veriliyor ve bu küçük program aracılığı ile IGU Experti indirmeniz sağlanıyor. Bu tür uygulamalar ile bir bağlantımız yoktur. Programın orjinali 15.7 MB dır. Programı kendi sitemizden veya gezginlerden indirmenizi tavsiye ederim.
  12. Serkan ÇAĞLAR İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Erkay Demir Çelik
    kurduktan sonra üye kaydı yapıyorum. Üyeliğiniz tamamlandı diyor. üye adı ve şifre giriyorum devamlı hatalı diyor. Programı kaldırıp tekrar yükledim yine olmadı. yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada her seferinde yönetici olarak çalıştır diyorum.
  13. iguexpert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Üye olurken yazdığınız üye adını söylerseniz yardımcı olabilirim. Ya da üye adınıza bir kayıt açarım. Daha sonra profilim sayfasından bilgilerinizi güncellersiniz.
  14. Serkan ÇAĞLAR İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Erkay Demir Çelik
    üye adı: srkncglr
  15. cumali han İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba size nasıl ulaşabiliriz.
  16. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  17. iguexpert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Buraya yazabilirsiniz.
  18. HASAN AVŞAR İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  19. Hamza Öztoprak İSGforum Üyesi

Windos bilgisayarınızı korudu. Yayımcı bilinmiyor. iguexpert programınıza neden böyle bir hata veriyo???
  20. Kaan Gülçiçek İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    yau hayrına bi program yok mu para istemeyen