1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanları ne kadar ücret alacaklar

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve Ali İhsan Dönmez tarafından 11 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. yusuf aydın İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Şimdi bi iş görüşmesinden geldim. Söz direk maaşa geldi. 2500 tl dedim (halbuki daha şartları bile konuşmamıştık ki haftada 6 gün, sabah 8.30 akşam 6 olduğunu daha önce söyleseydi daha yüksek söylerdim.) Neyse adam ben sana 1500 tl verebilirim ama ilerde artar, tabi sana bağlı dedi. İşin riskinden, sorumluluğundan bahsedip bu maaşın az olduğunu söyledim. Ama adam onu öyle düşünmemen gerekiyo ben senin yatığın işe, tecrübene bakarım falan diyip kestirip attı açıkcası. Bnde düşünücem diyip ayrıldım (düşünecek ne varsa artık :p). Bu arada 18 mayıs sınavına girdim daha belgeyi almadım ve yeni mezunum. İşin enteresan yanı bu paraya orda çalışan uzmanlar varmış. İlginç...
  2. C.Etem Ünlü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Benim son iş görüşmemde haftada 6 gün sabahtan akşama çalışıcam başlangıç için teklif edilen rakam 900tl

yılbaşına kadar 900 lira ,yılbaşından sonra 1200, 6 ayı tamamladıktan sonra 1500 lira ve 4 sene taahhüt

Bu taahhüt işi açıkçası benim çok kafamı bulandırıyor.
  3. Serkan Temel İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14449
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaslar yapmayın bizler 4 yıllık mühendislik fakültesi mezunuyuz bu paralar gerçekten komik rakamlar ama yanlış anlamayın allah kımseyı muhtac etmesin ulkede oyle adaletsızlık varkı ben unlumamuller ustasıyım benım fırında getır gotur ısı yapan cırak bıle 1000 tl maas alıyor gunde 7 saat çalısıyor tek fark haftada 7 gün.
  4. C.Etem Ünlü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ben teklifi zaten kabul etmedim edeni bulacaklarını zannetmiyorum

üniversitede okurken yaz tatilinde ofisboy olarak çalıştım 1200lira alıyordum şuan bana teklif ettikleri rakam über komik
  5. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    şu forumalrdaki maaş ve benzeri konular kişileri gereksiz doldurmakta ve yanlış beklentiler etmekte. yapmayın muhendısız yada olur mu vesaıre dıyen arkadaslar gaza getırmek yerıne, 4-5 kısıye 2500 uzerı maas verecek, deneyımsız IG uzmanına yer onerse ya? 1 ay bılemedınız 2 ay olmadı 3 ay dayanırsınız sonra tecrubesız IG uzmanı 1500 e tamah eder, o 3 ay 1500 de alamamıs olur. Ayrıca bakanlık bızı ISG degıl IG goruyor bılgınıze
  6. buket kani İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    114557
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar merhaba ben isg uzmanlarının maaş hesabı kişi sayısına ve saatine göre ne kadar olmalıdır günümüz sartlarında hesaplamayı bilen ark. var mı ?
  7. Ersin Aktaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    Bunun için sabit bir ücret yok. Sorunu biraz daha açarsan yardımcı olmaya çalışayım.Bireysel çalışırsam ne kadar almalıyım mı diyorsun, yoksa tam zamanlı veya osgb de ne kadara çalışmalıyım gibi mi?
  8. Nahit İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26268
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkdaşlar bırakın devletin ödeyeceği ücreti şu zamanda insanları sömüren,emeğini yok eden ,insanların işssizlik gibi zor durumlarında sömüren Osgb ve Osgb e sahipleriyle uğraşalım.bun bir yerde duydum tehlikeli sınıf için 54 tl hem işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı için teklif veren var. Bu konuda sesimizi yükseltelim.Bazen kızıyorum çok az ücrete işe başlayan arkadaşlara ama onlar da ne yapsın işte işssizlik.sorun kan emici OSGB ler ve sahipleri
  9. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sebep ?