1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanları odasi kuruldu mu ?

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Cihan Yılmaz tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Cihan Yılmaz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  32596
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Sünpor Isı Yalıtım
  Arkadaşlar merhaba , dün sosyal medyada bazı arkadaşların iş güvenliği uzmanları odası kuruldu adı altında paylaşımlarını okudum. Merak ettim aradım taradım bulamadım bunun gerçeklik payı var mı ? bilen duyan arkadaş belki vardır.. He eğer kurulduysa kimlerden oluşur nerdedir ne yapılır bilmek lazım diye düşünüyorum. Gerçi oda olmanın pek bir faydası olacağını da düşünmüyorum şahsım adına ama yinede varsa güzel bir gelişme..!

  saygılarımla
 2. Ahmet Erkin Ertün İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  bildiğim kadarıyla henüz oda statüsünde bir yer kurulmadı. ama dernek var ve oda olmak için uğraşıyor. ama henüz çalışma aşamasında. oda olmak çok kolay bir süreç değil.
 3. Onur Umur Emektar Üye

  • Emektar Üye
  Sertifika Numarası:
  48078
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TEİAŞ
  • Hepimiz potansiyelimizi harekete gecirirsek oda da duzgun bi oda olur