1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanlarının meslek hastalığı

Konusu 'Meslek Hastalıkları,Tanı ve Bildirimleri' forumundadır ve Sevde Şahin tarafından 7 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

  1. Merhaba sevgili İGU'lar :) , yaklaşık 2,5 aydır bu işi yapıyorum. Sabah gözümü açtığımda dimağımda uygunsuz ve ağır şartlarda çalışan asık süratlı çalışanlar beliriyor ve rüyalarımda da aynı şey
    Bu ne kadar böyle devam edecek bilmiyorum amaa bizim meslek hastalığımız var mı neler olabilir merak ettim
  2. Ali Ünal İSGforum Üyesi

    Evet meslek hastalığı diyelim paranoya başlamış gibi görünüyor, daha sonra alışıyorsunuz işletme körlüğü oluşuyor sonrasında paranoya kalıcı oluyor her noktaya meraklı gözlerle ve şüphe ile yaklaşıyorsunuz.
  3. Himmm iyiymiş ;)