1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği uzmanlari mesleki sorumluluk sigortasi

Konusu 'İş Hukuku ve SGK Uygulamaları' forumundadır ve Gülgün Pınar tarafından 1 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. bayramdagli İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1234
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    BEN BU KONUYU ARAŞTIRDIM BANA VERİLEN POLİÇEDE İSTİSNALAR BÖLÜMÜ VARDI BURADA 3. KİŞİLERİ KAPSAMAZ DİYOR .ARAŞTIRDIM 3. KİŞİ ÇALIŞANLAR OLUYOR YANİ BENİM İŞ GÜVENLİĞİNİ YAPTIĞIM İŞLETMEDE İŞÇİNİN BAŞINA BİRŞEY GELİRSE SİGORTAM KAPSAMIYOR
  2. Gülgün Pınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Rücuya girer.:)
  3. Serkan üsttentire İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar sonradan dahil oluyorum ama sigorta policenizi ssrkdgn@gmail.com adresine gonderebilirmisinuz...
  4. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Konu gene pörtlemiş.. Şu meşhur poliçenizi paylaşın da arkadaşların hangi maddelerden ötürü mağdur kalacağını gösterelim
  5. Gülgün Pınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Vallahi ben pörtletmedim:cool:
    Poliçe meşhur mu bir fikrim yok...
    Poliçeler ihtiyaridir, incelemek isteyen arkadaşlarımız talep etmeleri halinde mesleki sorumluluk sigortaları konusunda her türlü bilgiyi alabilecekleri uzman arkadaşımıza yönlendirebilirim;
    hepsi budur.:)
    Kolay gelsin Anıl Bey.
  6. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bana özelden atar mısınız poliçeyi ben talep ediyorum zahmet olmazsa okumak istiyorum
  7. Gülgün Pınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Özgür seçim hakkımı kullanıyorum, sitede poliçe pazarlaması yapmıyorum; iş güvenliği firmasında koordinatör olarak çalışıyorum:utan:
    Ülkemiz koşullarında size kazasız, sorunsuz çalışmalar dilerim.:)
  8. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    diyorsunuz yani. Ben de arkadaşlara aman uzak durun diyorum ;) Bu arada ramazandayız fazla adam kandırmayın 2 katı günah yazılıyormuş ;)
  9. Gülgün Pınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Benim günahlarımı da üzerinize alıyorsunuz dikkat edin; bunun sigortası da yok:)sizi kurtaramayız
    Bu arada benim çok işim var, sizinle muhabbet etmek isterdim...
    Bol şans...
    Hayırlı Ramazanlar.
  10. Murat Ilgaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93835
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar Mesleki sorumluluk sigortası yaptıran yada yaptırdığı halde mağdur olan var mı?
  11. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    mağdurların çıkabilmesi için önce riskli yerleri sigortalamaları lazım. mesela metal sektörü bile kapsam dışı... neyse benim sigortam var ama memnun muyum ? hayır, herşey kapsam dışı . yan hak olmasa kendim yaptırırmıydım bilemiyorum.

bir de rica minnet yalvar yakar yapıyorlar gibi davranıyor brokerlıklar.
  12. Levent ACAR İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    119959
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Herhangibir OSGB
    mesleki sorumluluk sigortası hakkında Tuisag 'ın bir girişimi oldu ama işin sonu gelmedi. başbakanlık ilgili birim ile yazışması da olmuştu. ilgili arkadaşlar forum sitesinden bakabilirler.