1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Iş güvenliği uzmanlarina kadro konusu belli oldu

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 8 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. Gozde Cengız İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  129581
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  İş güvenliği uzman adayıyım.. Benim anlamadım bir konu var. Bize atama yapılmıyor mu ? Sadece Özel sektör de mi çalışma hakkımız var ? Bilgilendirirseniz sevinirim ..
 2. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Çeviri Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Merhaba,
  Bir mesleğe girmeden önce daha fazla araştırmış olmanızı öneririm.
  Sadece özel sektörde çalışıyorsunuz. eğer halihazırda devlet memuruysanız ek görev gibi yapabiliyorsunuz.
 3. Gozde Cengız İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  129581
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba, Öncelikle cevap için teşekkür ediyorum. Araştırdım pek tabi ama tamamen devlet kadrolarında görev yapılıp yapılmayacağı konusunda bilgim yoktu. Sözleşmeli olarak bakanlığa bağlı yerlerde görev yapılıyor mı peki ?
 4. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Çeviri Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  hayır, belediyelerde oluyor sadece. bakanlıklar, devletten uzman kullanacak , bakanlıkların taşeronları dışarıdan kullanabilir ya da devlette ek görevle çalışacak yeterli uzman olmazsa geçici süre hizmet alabilir diye biliyorum ama iç tüzükle ilgli olabilir.
 5. tugba Karabogaz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  16655
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Teşekkürler bu kadar güzel bir açıklama için.