1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş güvenliği yüksek lisans

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve isgcevmuh tarafından 6 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. isgcevmuh İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    b sınıfı olabilmek için yüksek lisansa başvurdum ve kazandım şimdi soru işaretleri var aklımda kayıt olayım mı yoksa????? DÜŞÜNCELERİNİZİ MERAK EDİYORUM
  2. Ayhan71 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    NEKA İNŞAAT
    hangi üniversite
  3. issev2013 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44466
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İş SEV Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
    Merhaba Bende C sınıfı uzmanım böyle bir program olduğunu iszden duydum. Bana şartları hakkında bilgi verebilir misiniz?
  4. buketdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kafanızdaki soru işaretleri neler ?
  5. isgcevmuh İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    8500 tl fiyat seneye b sınıfıyım bu kadar emeğe ve fiyata değecekmi kısaca özetlersek
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 6 Şubat 2013 ---
    Yıldız teknij
  6. Ayhan71 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    NEKA İNŞAAT
    Yıldız teknik te mi 8500
  7. isgcevmuh İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Evet ytü 8500 isg yüksek lisans
  8. Ayhan71 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    NEKA İNŞAAT
    ben özel üniversitelerde bu fiyat diye biliyordum
  9. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
    başvurdum ve kazandım derken belli bir sinav mi var?Biraz açıklaya bilirmisin?birde söyle birşey okumuştum yüksek lisans yaparken sadece 1 kere sınava girme hakkın var yani kazandın kazandın yoksa iptal oluyor o hakkın diğe bir yazı okudum sonra vazgeçmiştim yüksek lisans yapmaktan ama şimdi arıyorum bulamiyorum onuda sorarsan üniversiteye de bilgi alıp paylaşırsan sevinirim
  10. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
  11. isgcevmuh İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ya şimdi yanlış yere kayıt olacak yaşda değilim.yıldız teknik fen bilimleri yüksek lisans sonuçları var orayı incelemeni tavsiye ederim benim sorum yüksek lisans ve doktora iş güvenliğinde yapılarsa avantaj ve dezavantajları
  12. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
    valla baktım bulamadım fen bilimlerinde 2012 2013 derslerınde iş sağlığı ile ilğili bilgi yok http://www.fbe.yildiz.edu.tr/haberler.php?id=138 bu lınk değilmi?rica etsem biraz detay yada link verirmisin
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 6 Şubat 2013 ---
    ya sen cevre mühendisi olarak mi yüksek lisans yapıcaksın? yoksa iş sağlığı ve güvenliğinde mi yüksek lisans?
  13. Ayşegül_Gürbüz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tezsiz yüksek lisans programı olduğu için ücretli. Ben de yıldız da isg yükseğe başlayacaktım fakat kursla C sınıfı sertifikamı aldım. Bana göre C olmadan B olmak için alacak olsaydın belki mantıklı olabilirdi. C olduktan sonra gereksiz. Zaten aynı sınava 3 sene sonra da girip alabilirsin. Ayrıca program tezsiz olduğu için doktora şansın olmaz. Tez içinde ekstra ücret vermen gerekir diye biliyorum. ;)
  14. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
    hanği sene başvurdun?ben arıyorum kayıtlarla ilgili şuanda hep eski 2011 yılına dahil var şuanda yok diye biliyorum.birde başvuru şartları için ne istediler
  15. Ayşegül_Gürbüz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  16. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
    Bunu biliyorum bu sayfayıda kendi asıl sitesinden bu sayfaya ulaşamıyorum.yüksek lisans ile ilgili baktığımda diğer branşlar var ama bir bu yok:)bu sayfayı 2011 yılında da gördüm aradım o bölüm kapandı dediler kimse kayıt olmamış 3 4 kişi dediler.
  17. Ayşegül_Gürbüz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hımm okadarını bilemiyciğim. Şuan ilgilenmiyorum pek o_O
  18. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
  19. semanurtokgöz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    başka üniversitelerde yok mu isg yüksek lisans imkanı ?
  20. isgcevmuh İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    endüstri mühendisliğinde bulunmakta konu yu başka soru için açmıştım yön şaştı ama olsun:D
    b sınıfı olabilmem için seneye mayıs da sınav hakkı kazanmak için 3 sene beklemiyorum