1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş kanunu tüzükleri kalktı mı?

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Tuncay Gök tarafından 6 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Arkadaşlar geçen hafta Gs üniv.ve istanbul barosu seminerinde 20 yıllık iş müfettiş şeref özcan tüzükler kalktı diye sunumunda cümle kurdu..İşin onlar yönetmeliklere göre çalıştıklarını söylediler.. istanbulda 19 müfettiş olduğunu iş kazalarına onların gitmediğini de söyledi..
 2. a.kayar İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  bu yüzden ağustos sınavında tüzükle ilgili bütün sorular iptal oldu artık bu sınavdada bile bile soru sormazlar herhalde tüzükten
 3. Turgut Gökyıldız Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Tüzük kalkalı yıl olacak