1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş kanunu uygulamalarının kontrol ve takibi hakkında

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Deniz K. tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. Deniz K. İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Çalışanların deneme sürelerinin ne kadar olduğu, yeteri kadar özürlü,terör maduru vb çalıştırılması, fazla çalışma, fazla çalışma onayı alınıyor mu alınmıyormu ? , yıllık ücretli izinler yeteri ve gerektiği gibi kullandırılıyor mu ?

  bunlar bizi ne kadar ilgilendiriyor ?

  sigortasız işçi çalıştırılıyor mu? bunun kontrolü bile bize ilgilendirmemeli aslında

  bunların takibi yapılmalımıdır, yapılmamalıdır bilmiyorum ancak biraz isg açısından işleri olması gerekenden saptırıyor gibime geliyor. onca takip edilmesi gereken konu varken.

  sizce ?
 2. Tugba Doğan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  69070
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  zaten işverene bunlardan bahsettiğinde sen bunlara karışma diyor.daha bizim nelere baktığımızı ne için işyerinde bulunduğumuzun farkında değiller.mevzuat iş güvenliğiyle çalış diyo oda sadece çalışıyo.gerisi yok .