1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş kazaları sonrası yapılması gerekenler

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Gizem Bir tarafından 8 Haziran 2016 başlatılmıştır.

 1. Gizem Bir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba ,
  iş kazası sonrası Kurum'a online bildirim dışında adli vaka raporu vs neler doldurulmalı ,kim tarafından yapılmalı işyeri hekimi ,güvenlik uzm ,işveren vs ?
 2. Gizem Bir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Sağlık kurumunda(poliklinik,hastane) meydana gelen iş kazasında adli vaka ve gerekli formlar işyeri hekimince doldurulabilir mi yoksa sevk ettiği bölüm tarafından mı yapılması gerekir ?
  ''İş kazası sonrası yaralanma var ise ilgili sağlık kuruluşunda adli vaka ile işlem yapıldı ve yaralanma veya adli vaka raporu tutulmuşsa iş kazası bildiriminde bulunulmalıdır.''