1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş kazası acil eylem planı çok mu karışık?

Konusu 'Acil Durum Faaliyetleri' forumundadır ve Mustafa bozye tarafından 2 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. Mustafa bozye İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Sektör isg
  bir imalathane için hazırladım, asılacak kısmı bu. (Bazı oklar eksik:)Biraz ayrıntı yaptım kaza sayısı fazla bir yer diye, yoksa daha basit mi tutulmalı kaza sayısı fazla olan yerlerde image.jpg
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  evet çok karışık..hazırlamış olduğum aşağıdaki uygulama planını paylaşıyorum,belki biraz fikir verir,diğer üyelerimizde çalışmalarını paylaşırlarsa en iyisini bulma şansımız olur..

  iş kazası planı-erkan dündar.png

  Ekli Dosyalar: