1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş kazası ile ilgili isg uzmanının yapması gerekenler nelerdir?

Konusu 'Kaza İnceleme ve Araştırmaları' forumundadır ve orkun öztürk tarafından 21 Aralık 2013 başlatılmıştır.

 1. orkun öztürk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba arkadaşlar,
  Ben bir firmanın kısmi süreli uzmanlığını yapıyorum.
  Bugün gittiğimde ufak bir iş kazası oldu dediler. Bir tıpa fırlayıp adamın yüzüne çarpmış ufak bir kaza var dediler. Biz ssk ya falan bildirdik dediler. Formlar hazırlanmış zabıt falan tutulmuş. Şimdi benim hazırlamam gereken bir form var mı? İş kazası analiz raporu yada başka bir şey? İş kazası analiz raporu ile ilgili bir örneğiniz var mı? Sitede aradım bulamadım yada göremedim.

  Son olarak şu 21 aralık sınavı bitse de kurtulsak. Ana sayfada görmekten bıktım. Gerçek görmemiz gereken başlıkları kaçırıyoruz çünkü. Bunun içinde tüm konular, duyuruların yanına sınavla ilgili yer açılsa tüm konular kısmında gözükmese çok güzel olur.
 2. ENES GÜRLER İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Risk değerlendirmesinde konuyla ilgili güncelleme yapsanız, yeterli olur sanırım.