1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş kazası- meslek hastalığı sonrasında verilecek eğitim ve bilgi yenileme eğitimi neleri içermelidir

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve sinem_gokdemir tarafından 29 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. sinem_gokdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba, İş güvenliğinde zorunlu olan eğitimler ile ilgili kalite dokümanı hazırlıyorum. İş kazası- meslek hastalığı sonrasında verilecek eğitim ve Bilgi yenileme eğitimi neleri içermelidir.?

Teşekkür ederim şimdiden.
  2. Onur MERDİN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    54550
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ben, ekteki konuları toplam 1 saatlik eğitim şeklinde anlatarak formu doldurtuyorum.
    İyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

3. bitzer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    "ÇALIŞANLARIN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİNİN USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK
    İş kazası geçiren veya meslek hastalığına yakalanan çalışana işe dönüşünde çalışmaya başlamadan önce, kazanın veya meslek hastalığının sebepleri, korunma yolları ve güvenli çalışma yöntemleri ile ilgili ilave eğitim verilir."

ibaresine yer verilmiş. Kazanın oluşu, iş yeri koşulları gibi etkenlere göre bunu detaylandırmak sizi elinizde diye düşünüyorum.
  4. sinem_gokdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Çok teşekkür ediyorum, yardımlarınız için.

@Onur MERDİN

- İşe başlamadan önce,
    - Çalışma yeri veya iş değişikliğinde,
    - İş ekipmanlarının değişmesi halinde,
    - Yeni teknoloji uygulanması halinde,
    - Herhangi bir sebeple altı aydan fazla süreyle işten uzak kalanlara, tekrar işe başlatılmadan önce bilgi yenileme eğitimleri ile ilgili de form varsa paylaşır mısınız.?