1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş kazası sonrası

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Gizem Bir tarafından 27 Haziran 2019 başlatılmıştır.

 1. Gizem Bir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Sayın üyeler ,
  İş kazası sonrası kolu veya bacağı kırılan bir personelin tıbbi tedavisi sonrası ,kol askısı ,koltuk değneği vs gibi ekstra çıkan ,kuruma fatura edilmeyen ihtiyaçlarının tutarını işyeri zorunlu olarak ödemeli mi , işyerinin yasal zorunluluğu var mıdır ?
  Tesekkurler iyi çalışmalar
 2. Hürkan Coşkun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Bildiğim kadarıyla tedavi sonrasında bu hizmet bedeli zaten SGK tarafından karşılanır. SGK'nın sağlamadığı durumda kazazede kendi cebinden alır. Gerek sigortalı ve gerekse işveren, iş kazası ve meslek hastalığı sigorta kolundan birbirlerine karşı değil, doğrudan Kuruma(SGK) karşı sorumludurlar.