1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağlığı okuyorum 2 yıllık bu bitince 4 yıla nasıl tamamlayabilirim

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Ömer bozkuş tarafından 10 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

 1. Ömer bozkuş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  iş sağlığı ve güvenliği okuyorum myo 2.sınıfım okul bitince hangi bölümlere geçiş yapabilirim ? yada 4 yıla tamamlayabilebilrmiyim ? ne önerirsiniz ?
 2. baron kont İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhaba 24.05.2014 sınavında malesef c sınıfı işsağlığı ve güvenliği sınavından geçemedim ...Sınav hakkım 3 yıl boyunca devam ediyormu ve istediğim kadar sınava girme hakkım varmı acaba ???


  bilgi verebilirmisiniz arkadaslar...
  tesekkurler