1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağlığı ve güvenliği önlemlerinin özel hekimlik alanına yansımaları

Konusu 'Diğer Etkinlikler' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Değerli Meslektaşımız,

  Değişen İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası paralelinde 2014 yılından itibaren iş sağlığı ve güvenliği önlemlerinin özel hekimlik alanına yansımalarının, yerine getirilmesi gereken yasal yükümlülüklerin paylaşılacağı “ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÖNLEMLERİNİN ÖZEL HEKİMLİK ALANINA YANSIMALARI” konulu toplantı 18 Şubat 2014 Salı günü saat 19.00’da İstanbul Tabip Odası (Cağaloğlu)’nda yapılacaktır.

  İstanbul Tabip Odası Hukuk Bürosu’ndan Av. Meriç Eyüboğlu’nun da katılacağı toplantıya katılımınızı bekler, çalışmalarınızda başarılar dileriz.


  İstanbul Tabip Odası
  Özel Hekimlik Komisyonu


  Toplantının

  Tarihi : 18 Şubat 2014 Salı
  Saati : 19.00


  Yeri : İstanbul Tabip Odası Sevinç Özgüner Toplantı Salonu 4. Kat Cağaloğlu/İstanbul

  Kaynak: İstanbul Tabip Odası