1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağlığı ve güvenliği alanınad ulusal mevzuat ve standartlar

Konusu 'Sunumlar' forumundadır ve Deniz K. tarafından 17 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Deniz K. İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar Merhaba,

  İSG kurullarının eğitim konuları arasında olan iş sağlığı ve güvenliği konusunda ulusal mevzuat ve stadartlar için elinde döküman olan var mı ? varsa paylaşabilir mi?

  Yoksa birisi yol göstere bilir mi? ben kurula verilmek üzere tek bir eğitim dökümanı planladım bunun içinde sadece bazı ilgili kanun yönetmelik anlaşmalar tebliğlerin sıralı isimlerini gene siteden yararlanarak yazdım ancak standartlar konusunda sıkıntım var ulaştığım kaynaklarda yönetmelik çoğu kaldırılmış durumda vs. yardımlarını bekliyorum
 2. Deniz K. İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar, İletişim teknikleri hakkında bi kaç örnek varsa elinde olan paylaşırsa çok sevinirim.
 3. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  ektedir

  Ekli Dosyalar:

 4. Deniz K. İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Teşekkürler Ersin Bey,