1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri hakkında önemli duyuru

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Talha Taflıoğlu tarafından 6 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Yetkilendirme Daire Başkanlığınca yürütülen iş ve işlemlerinin daha etkin hale getirilmesi, taleplerin daha hızlı yerine getirilebilmesi ve kamu kaynaklarının daha etkin kullanımının sağlanması amacıyla İ-BLOK 2. Kat’a girişler kısıtlanmıştır.

  Bu nedenle, her türlü soru ve görüş için 0 312 296 60 00 numaralı telefonun aranması ve yönlendirmelerin takip edilmesi gerekmektedir. Ayrıca, özellikle OSGB ve Eğitim Kurumlarının unvanlarını kullanarak iş takibi yapılmasına kesinlikle müsaade edilmeyecek olup, elden belge teslimi de yapılmayacak; belgeler talep sahiplerinin dilekçelerinde belirttikleri adrese kargo yoluyla gönderilecektir. Bilgilerinize rica olunur.

  Kaynak: http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=isg_hizmetleri_hakkinda
 2. Hüseyin Ökelek İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  47485
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TEİAŞ
  anlaşılan bakanlık havlu atmanın eşiğinde, bakanlığa girişleri bile yasaklamışlar bu ne demektir. biz üzerimize düşeni yapamıyoruz üzerimize gelmeyin anlamı çıkardım ben sanki..
 3. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  Aynen :) beceriksizliklerinin kanıtı...
 4. aciz türk ün aklı anca yasaklamaya çalışır sistemi düzeltmek aklına gelmez