1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağlığı ve güvenliği iş ahlakına uymayan tüm kişi ve kuruluşları burada teşhir edelim...

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Fatih Ülker tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    * İş Ahlakına uymayan
    * Her şeyi bir maliyet kalemi olarak gören
    * Uzmanın emeğini sömüren
    * İş sağlığı ve güvenliği açısından işveren ile birlikte hareket ederek gerekli önlemlerin alınmasını sağlamayan
    * Uzmanına 50-100 işyeri tanımlatıp akbil ile seyahat özgürlüğü veren , uzmanına asgari ücreti layık gören PARAGÖZ osgb
    ........
    Tüm uzman , OSGB ve işletmeleri burada teşhir edelim .
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ESAS OSGB.-TRABZON.(çalışma ve iş ahlakı olmayan adeta kıyımın yaşandığı,kişilerin bırakın emeklerinin harcanması adeta çete ruhu ile çalışan bakanlık tarafından kapatılması gereken bir firmadır.)
    http://esasisg.com/
  3. Ben b sınıf iş güvenliği uzmanı oldum.cevahir osgb bana 3 bin tl teklif etti.bende kolay gelsin dedim...
  4. Okan Şahin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91544
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bu sekilde yazılar suç teşkil edebilir
  5. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İş güvenliği uzmanına gel bir ay sigortasız çalış sonra anlaşırsak ayda 1.000 tl birde sana akıllı akbil vereceğiz denilmesi bence suç teşkil etmeli.
  6. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Bence de bu şekilde yorumlar yapmamak lazım. Hem denetimler başladı zaten çoğu OSGB kapatılacak...
  7. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Nurdan Hanım
    Burada amacımız kimseyi zan altında bırakmak değil.
    Tamamen iyi niyetli bir paylaşım açtığımı düşünüyorum.
    Kimse insanların çalışmak zorunda olmasını art niyetli olarak sömürmemeli , emek hırsızlığı yapılmasını önlemek ve yeni uzman arkadaşlarımızında çeşitli vaatler ile kandırılarak hem yasal olarak zor durumda kalmalarının önlenmesine ve ekonomik olarak da sömürülmemesine yönelik bir çalışmadır.
    İnşallah dediğiniz gibi de olurda OSGB ler kapatılır.