1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağlığı ve güvenliği kanunu ile bazı kanun ve kanun hükmünde karanamelerde değişiklik yapılmasına

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Kaan PASTIRMACI tarafından 9 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. Kaan PASTIRMACI İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  101435
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar,

  http://www.tbmm.gov.tr/sirasayi/donem24/yil01/ss687.pdf link adresinde de bulunan, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı ne zaman yayımlandı/yayımlanacak/sizce yayımlanır? En son benim bildiğim 06 şubatta komisyondan geçtiği bilgisi.
 2. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Yasa halen komisyonda bulunuyor, iç Güvenlik Paketi Mecliste olduğu için uzun bir süre meclis gündemine gireceğini düşünüyorum, daha sonra seçim gündemine girileceği için yine seçim sonrasına kalacak diye tahmin ediyorum.
 3. aktasi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  7247
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Alarko Taahhüt Grubu
  tasarı şuan işverenler lehine törpülenmekle meşgul :)

  geçen haftalarda Ankarada bilgilendirme toplantısına katıldım. En basiti ölümlü iş kazası olan işverenler kamu ihalelerine katılamama durumu sadece Maden sektöründe kalıyor diğer sektörlerden bu cezayı çıkartıyorlar gibi.

  yayınlanınca göreceğiz zaten şuan dediğim gibi başından ucundan kırpıyorlar yoksa bu kadar beklemezdi.