1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

SON DAKİKA!!! Iş sağlığı ve güvenliği kanunu'nda değişiklik tasarının 14 maddesi daha kabul edildi

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Talha Taflıoğlu tarafından 9 Aralık 2014 başlatılmıştır.

 1. ibratabey Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  aslında bu şikayet işini direkt olarak osgb ler yapsın, osgb sahipleri para saymayı bırakıp biraz sahaya insinler bir durdurmayı gerektiren halleri bildirelim osgb farklı doktor ve uzmanla tekrar denetleyip şikayeti yerinde bulursa bildirimi yapmalı. sonuçta firmaya isg hizmeti vermeyi vadeden onlar değilmi?

  osgb nin ortak sağlık ve güvenlik sağlanmalı
 2. Murat ÇAYCI İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  136662
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ismi lazım değil akademi
  Dişe dokunur ne yazmışlar ki??? milletvekili çıkıyor ; İSG uzmanı sadece telkinlerde bulunabilir, danışmandır gibisinden bişeyler söylüyor, sonra da kanundaki hali; bildirimde bulunmazsa 3 ay belgesi askıya alınır deniyor. BU devletin müfettişleri nerede? denetim mekanizmasının işini bana neden yüklemeye çalışıyorlar.
  hadi ola ki şikayet ettik, işten çıkarılırsan 1 yıl tazminatı olacakmış da falan filan.
  aslında bu işin ne olması yada ne olmaması konusunu herkes biliyor da, hükümet sanayicilerle, iş adamlarıyla, para babalarıyla karşı karşıya gelmek istemiyor. madenlerde 100lerce insan ölürken bakanından milletvekiline kadar herkes asıyor kesiyor, zaman geçip olan biten halkın gözünden, medyadan uzaklaşmaya başlayınca bu çıkaracakları kanun vb gibi garabet şeyler çıkarıyorlar. bu işi sahada çalışan uzmana, hekime soracaksın hemde sektör sektör soracaksın. yoksa olmaz bu işşşşşşş!!!
 3. Özkan Bozkurt İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bu tam bir saçmalık, her işyerinde tam süreli uzman bulunması zorunlu olması durumunda belki mümkün. Bu saçmalık uzmanı hapse sokmaktan başka bir şey getirmez.
 4. ibratabey Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Yukaridakilerin hepsinin sorumluluğunu üzerine alan uzman degildir . katilmayan cikabilir. Patlamadan korunma dokumani uzmanin görevi oylemi... Nerden cikiyor bunlar anlamak mümkün değil.