1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağlığı ve güvenliği kurulları koordinasyonu

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve KARTAL tarafından 8 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. KARTAL İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Arkadaşlar,
  Bir Kamu kuruluşunda görev yapmaktayım. Mayıs 2013 de yapılacak sınavda C Sınıfı Uzman adayıyım. Çalıştığım kuruluşta ayrı işyeri numarası ve 50 den fazla çalışanı olan 5 adet kurulumuz mevcutdur. Bu kurulların koordinasyonu hakkında yardıma ihtiyacım var. Bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim. Yatırımcı bir kamu kuruluşu olduğumuzdan asıl işveren- alt işveren ilişkileri konusunda da yardımınızı bekliyorum.
  Saygılarımla.
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  kamu kurumları hangi tehlike sınıfında olursa olsun 50 üzeri için 2 yıl yürülük verilmiştir.bu sebebten dolayı kurulların çalışması için isg uzmanı ve hekim olmasından dolayı ve atamalarının 2 yıllık süreçte yapmayacaklarından dolayı neyin koordinasyonunu yapacaksınız merak ettim..