1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağlığı ve güvenliği kurulu üye atama yazıları

Konusu 'Formlar' forumundadır ve Fatih Ülker tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İş sağlığı ve güvenliği kurulu için atama yoluyla tanımlanacak olan ;
    - İş güvenliği uzmanı
    - İş yeri Hekimi
    - Kurul Sekreteri
    atama yazıları Örnek Çalışmaları EK dedir.

Ekli Dosyalar:

2. buket kani İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    114557
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kurul duyuru yazısı örnegini de atabilirmisiniz varsa ?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Mart 2014 ---
    acaba kurul duyuru yazısı da var mı görmek acısından .
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İSG Kurul Çağrı Haber Formu
  4. buket kani İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    114557
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkürler erkan bey bi de yazdım ama yardımcı olan olmadı uzmanlık sınıfım degısmıyor tc ve sertıfıka no gırmeme ragmen denılen herseyıu yaptım sanırım bı sorun var.
  5. Kürşad Yüksel İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    9434
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    28532 yönetmeliğin sayısı gibi durmuş. ....."28532 sayılı resmi gazetede yayımlanan İş sağlığı ve güvenliği kurulları hakkında yönetmelik gereğince" ... yazsanız bence daha iyi olur.