1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağlığı ve güvenliği saha uygulama eğitimi

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Murat CAYMAZ tarafından 18 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. Murat CAYMAZ İSGforum Üyesi

  merhaba arkadaşlar...
  İş sağlığı ve güvenliği saha uygulama eğitimi almak istiyorum, daha önce bu eğitimi alan arkadaşlardan tavsiye edebilecekleri kaliteli egitim kurumu bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum... ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...
  murat caymaz
  05437617817
 2. captainstrange İSGforum Üyesi

  Bence,boşuna paranı harcama ,eğitim kurumlarının uzmanlık eğitimine gidenlerin sayısı azalınca para kazanmak için yaptıkları yeni pazarlama yöntemi.Mesleğe yeni katılmış ve bu kurslara katılan arkadaşlardan memnun kalmayanları oranlasam %90 bulur.Yine de karar senin.