1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağlığı ve güvenliği taahhütnamesi

Konusu 'Prosedürler' forumundadır ve kubilay23 tarafından 27 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. kubilay23 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  bireysel
  Arkadaşlar hizmet verdiğimiz yerlerde işçilere taahhütname imzalatıyoruz. Askerlik yapmış arkadaşlar bilir hani gittiğimiz zaman imzalatmışlardı bize parmağımı prize sokmayacağıma, nöbette uyumayacağıma, amuda kalkmayacağıma nöbet tutarken duvara yaslanmayacağıma die :) hah işte böle bişe imzalatılıyor bu olası bir aksi durumda sizce sorumluluk konusunda nasıl faydası olur yada faydası olur mu ?
 2. İbrahim Şenol İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel
  Temel isg kuralları çerçevesinde kesinlikle faydalı olacaktır.
  Ama bu tür taahhütnamelere absürt maddeler eklenmemeli.

  - İşyerinde dikkatsiz olmayacağım gibi maddelere rastlamıştım.
 3. kubilay23 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  bireysel
  Genelde internetten indirip veriyoruz ama çok yanlış bir uygulama bence de hangi işletmeye vereceksek o iş yerine uygun madeller taahhütnameye konulmalı dediğiniz gibi gereksizler çıkarılmalı
 4. cul_de_sac İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Aynen genelde internetten yardım alıyoruz, aslında taahhütnamede firma içindeki yasak olan bölgeler ve işlerde belirtilmeli bence v.s.