1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağlığı ve güvenliği tespit ve öneri defterinde adres değişikliği hak.

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve Fatih Ülker tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhaba Arkadaşlar
    İş sağlığı ve güvenliği tespit ve öneri defterinde;
    işyerinde adres değişikliği olduğu zaman onaylanmış olan defterimizde ne gibi değişiklik yoluna gidiyoruz ( defter daha doldurulmaya başlanmamış ). Eski defter kapak sayfasının değiştirilmesi ile kullanılmaya devam mı eder yoksa yeni bir defter ile mi yolumuza devam edeceğiz.
    Şimdiden Teşekkürler
  2. Hakan BARTIN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    62085
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bence kapak sayfasına yeni adreste faaliyetin başlama tarihi belirtilerek yeni adres yazılıp, İşveren tarafından da imzalanır ise sıkıntı olmaz.
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Nerde noter tastik ettirdiyseniz ilgili kurum yada kuruluşlara sormakta fayda var..
  4. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hakan beye katılıyorum onaylı deftere, yeni adresi faaliyet alanını yazıp işverene imzalatmanız yeterli Fatih bey.zaten onaylı defterin esprisi sayfa numarasının kanıtlanabilirliğidir.