1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarının performansa etkisi(araştırma)

Konusu 'Anketler,İstatistik ve Araştırmalar' forumundadır ve Kahraman GÜLŞEN tarafından 24 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Kahraman GÜLŞEN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91091
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Niğde Üniversitesi
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba,

Yüksek lisans tezim "İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamalarının Performansa Etkisi" üzerine. Bu konuda firmaların "isg faaliyetleri-üretim performansı" konusundaki düşüncelerini araştırdığım bir anketim var. Konuyla ilgili çalışan(üretim biriminde) arkadaşlar değerli vakitlerinden zaman ayırabilir ve anketime cevap verebilirlerse çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler..

Anket için tıklayınız.

Link çalışmasza, aşağıdaki linkten de ulaşabilirsiniz.
    https://docs.google.com/forms/d/1YaehQGC1FLb0GZEHcSl8MaShkCJsH-Ye9ahpVnjnkHo/viewform

Öğr. Gör. Kahraman GÜLŞEN
    Niğde Üniversitesi
    Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
    İş Sağlığı ve Güvenliği Programı

Endüstri Mühendisi-(A)İş Güvenliği Uzmanı

Tel :0388 211 29 36
    Cep :0537 363 15 22
    E-Posta :kahramangulsen@nigde.edu.tr

Not:Konuyla ilgili tüm veriler bilimsel yayınlarda kullanılmak üzere toplanacak bu bilgiler genel değerlendirmelerde istatistiksel olarak toplu kullanılacak ve hiçbir şekilde firmalara ait bilgiler içermeyecektir